24 Лютого,
18:04

Унікальна можливість вступити до університету Лазарського прямо у Києві!

02.08.2017 12:41,   915
Тільки цього літа! У тебе є неймовірний шанс подати документи і скласти вступний іспит до університету Лазарського (Польща) у Києві!

20 серпня – День відкритих дверей.

21-22 серпня – мовний іспит на знання польської та англійської мов.

23 серпня – останній день приймальної комісії у Києві.

Приїзджай! Не пропусти унікального шансу стати студентом одного із кращих університетів Польщі!  

Більше інформації за цим посиланням
Рекомендуем почитать
21.02.2018 12:48   71
Тріумф смаку, аромату і якості! Страви справжньої японської кухні з традиціями і натхненням до нової досконалості!
12.01.2018 15:06   305
МОЦ "Фелісія" із радістю повідомляє вам, що у польських університетах розпочалася вступна кампанія-2018!
07.11.2017 14:33   736
Нові страви безсумнівно порадують навіть найвибагливішого гурмана
26.08.2017 15:08   1448
Комплексные обеды в кафе "Легенда" всего за 55 грн.
12.08.2017 09:13   2153
УВАГА!  У нас стартує нова акція «ЛОВИ МОМЕНТ» ЩОДНЯ з 15:00 до 18:00 в ресторані KiotoRich замовивши будь-яку страву, ви отримуєте другу, таку саму, В ПОДАРУНОК!!! *
03.08.2017 23:31   1796
10.06.2017 10:43   968
Очікуйте тільки хороше! Відчувайте прекрасне! Відкривайте нове! Отримуйте все найкраще!
29.05.2017 15:06   862
Чувствуете голод? Приходите с 12:00 до 16:00 на комплексные обеды в Гриль-паб "Ворскла", у нас приготовлено много вкусного!
27.04.2017 15:37   1107
Друзі! Ми знову до Вас з хорошими новинами! Це - справжній шок!
02.04.2017 18:23   1041
Приглашаем на проведение банкетных мероприятий (фуршет, день рождения, детский праздник, крестины, свадьба, презентация, конференция) в нашей уютной приятной атмосфере.
разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Використання матеріалів сайту дозволяється за умови обов'язкового вказівки активного, не закритого для індексації пошуковими системами, не скриптового гіперпосилання на сайт Полтава-Інфо - Poltava.Info, для друкованих видань - з формулюванням "за матеріалами сайту Poltava.Info".

Увага! Копіювання інформації із розділів Афіша Полтави, Заклади HoReCa, Здоров'я та краса, Каталог підприємств заборонене у будь-якому вигляді!

Адміністрація сайту Полтава-Інфо не завжди поділяє думку авторів статей і не несе відповідальності за зміст інформації, яка розміщується відвідувачами ресурсу.