17 Січня,
14:42

Наука бути студентом або як знайти житло у Польщі і не обпектися

16.08.2017 12:33,   1603
Якщо вам пощастило і ви отримали статус першокурсника, перше із чим вам доведеться зіштовхнутися це – пошук житла.

Порада 1. Шукайте квартиру тільки на спеціалізованих порталах. Так ви уникнете нечесних посередників.У Польщі найпопулярнішими сайтами, де можна знайти житло є olx.pl, Gumtree.pl, otodom.pl.

Порада 2. Створіть пост на Фейсбук, де опишіть себе та свої критерії до вибору житла. І пам’ятайте, чим оголошення буде візуальнішим та яскравішшим, тим більше репостів ви отримаєте, а отже – більше шансів знайти омріяні квадратні метри.
Рекомендуем почитать
12.01.2018 15:06   61
МОЦ "Фелісія" із радістю повідомляє вам, що у польських університетах розпочалася вступна кампанія-2018!
07.11.2017 14:33   558
Нові страви безсумнівно порадують навіть найвибагливішого гурмана
26.08.2017 15:08   1376
Комплексные обеды в кафе "Легенда" всего за 55 грн.
12.08.2017 09:13   2007
УВАГА!  У нас стартує нова акція «ЛОВИ МОМЕНТ» ЩОДНЯ з 15:00 до 18:00 в ресторані KiotoRich замовивши будь-яку страву, ви отримуєте другу, таку саму, В ПОДАРУНОК!!! *
03.08.2017 23:31   1668
10.06.2017 10:43   884
Очікуйте тільки хороше! Відчувайте прекрасне! Відкривайте нове! Отримуйте все найкраще!
29.05.2017 15:06   790
Чувствуете голод? Приходите с 12:00 до 16:00 на комплексные обеды в Гриль-паб "Ворскла", у нас приготовлено много вкусного!
27.04.2017 15:37   1035
Друзі! Ми знову до Вас з хорошими новинами! Це - справжній шок!
02.04.2017 18:23   971
Приглашаем на проведение банкетных мероприятий (фуршет, день рождения, детский праздник, крестины, свадьба, презентация, конференция) в нашей уютной приятной атмосфере.
10.02.2017 21:17   1235
День всех влюблённых совсем скоро! 💞🎉🎊😇Продолжаем бронировать столики! ☝🏼Подарите своим близким праздник любви и радости вместе с рестораном Fish&Fusion😇💝💞🎊🍾
разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Використання матеріалів сайту дозволяється за умови обов'язкового вказівки активного, не закритого для індексації пошуковими системами, не скриптового гіперпосилання на сайт Полтава-Інфо - Poltava.Info, для друкованих видань - з формулюванням "за матеріалами сайту Poltava.Info".

Увага! Копіювання інформації із розділів Афіша Полтави, Заклади HoReCa, Здоров'я та краса, Каталог підприємств заборонене у будь-якому вигляді!

Адміністрація сайту Полтава-Інфо не завжди поділяє думку авторів статей і не несе відповідальності за зміст інформації, яка розміщується відвідувачами ресурсу.