22 Липня,
09:24

Welcome to Felisiya!

15.09.2017 23:46,   622
Осінь вступає у свої законні права. А це означає, що час ставити нові цілі і будувати плани на майбутнє!

Якщо у Вас – діти-старшокласники – починайте вчити польську мову уже зараз. Наші викладачі закладуть міцний фундамент для вступу до закордонного ВИШу і здобуття європейської освіти ваших доньок та синів.Завітайте до нашого офісу у самому центрі міста! Ми зустрінемо Вас затишним приміщенням і родинною атмосферою. Адже ми робимо все для того, щоб учням було комфортно перебувати і цікаво навчатися. P.S. імбирний чай з медовими плеченьками у дощову, холодну погоду – гарантуємо!)

Записуйтесь на безкоштовну консультацію!  

+38 099 982 27 42,

+38 098 444 60 54
Рекомендуем почитать
04.05.2018 14:58   369
Замовте роли або сети на доставку від 500 грн., та отримайте іншу(і), на Ваш вибір, дешевшу страву(и), В ПОДАРУНОК!!!
05.04.2018 17:48   365
Відтепер, в КiotoRich, з понеділка по п’ятницю з 11:00 до 15:00 діє спеціальна пропозиція – БРАНЧІ!
21.02.2018 12:48   648
Тріумф смаку, аромату і якості! Страви справжньої японської кухні з традиціями і натхненням до нової досконалості!
12.01.2018 15:06   543
МОЦ "Фелісія" із радістю повідомляє вам, що у польських університетах розпочалася вступна кампанія-2018!
07.11.2017 14:33   1090
Нові страви безсумнівно порадують навіть найвибагливішого гурмана
26.08.2017 15:08   1642
Комплексные обеды в кафе "Легенда" всего за 55 грн.
12.08.2017 09:13   2375
УВАГА!  У нас стартує нова акція «ЛОВИ МОМЕНТ» ЩОДНЯ з 15:00 до 18:00 в ресторані KiotoRich замовивши будь-яку страву, ви отримуєте другу, таку саму, В ПОДАРУНОК!!! *
03.08.2017 23:31   2260
10.06.2017 10:43   1128
Очікуйте тільки хороше! Відчувайте прекрасне! Відкривайте нове! Отримуйте все найкраще!
29.05.2017 15:06   1028
Чувствуете голод? Приходите с 12:00 до 16:00 на комплексные обеды в Гриль-паб "Ворскла", у нас приготовлено много вкусного!
разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Використання матеріалів сайту дозволяється за умови обов'язкового вказівки активного, не закритого для індексації пошуковими системами, не скриптового гіперпосилання на сайт Полтава-Інфо - Poltava.Info, для друкованих видань - з формулюванням "за матеріалами сайту Poltava.Info".

Увага! Копіювання інформації із розділів Афіша Полтави, Заклади HoReCa, Здоров'я та краса, Каталог підприємств заборонене у будь-якому вигляді!

Адміністрація сайту Полтава-Інфо не завжди поділяє думку авторів статей і не несе відповідальності за зміст інформації, яка розміщується відвідувачами ресурсу.