24 Лютого,
18:04

Увага! Семінар з працевлаштування в Європі!

12.10.2017 13:48,   362
Якщо вас цікавить робота в Польщі, ця інформація саме для вас!

Зустріч із власником польської фірми по працевлаштуванню "Партнер" Нікітою Савченком!

Коли: 24 жовтня о 18:30

Де: МОЦ "Фелісія", м. Полтава, вул. Європейська, 2, оф. 418!

 У програмі семінару:

    - знайомство з інформацією про спеціалістів, затребуваних у Польщі;
    - питання оплати праці;
    - умови виїзду на роботу закордон;
    - вигідні пропозиції від польських фірм.

Вартість семінару – 150 грн

Реєстрація за тел.: (099) 982 27 42, (098) 444 60 54

Поспішайте! Кількість місць – обмежена!
felisiya.com
Рекомендуем почитать
21.02.2018 12:48   71
Тріумф смаку, аромату і якості! Страви справжньої японської кухні з традиціями і натхненням до нової досконалості!
12.01.2018 15:06   305
МОЦ "Фелісія" із радістю повідомляє вам, що у польських університетах розпочалася вступна кампанія-2018!
07.11.2017 14:33   736
Нові страви безсумнівно порадують навіть найвибагливішого гурмана
26.08.2017 15:08   1448
Комплексные обеды в кафе "Легенда" всего за 55 грн.
12.08.2017 09:13   2153
УВАГА!  У нас стартує нова акція «ЛОВИ МОМЕНТ» ЩОДНЯ з 15:00 до 18:00 в ресторані KiotoRich замовивши будь-яку страву, ви отримуєте другу, таку саму, В ПОДАРУНОК!!! *
03.08.2017 23:31   1796
10.06.2017 10:43   968
Очікуйте тільки хороше! Відчувайте прекрасне! Відкривайте нове! Отримуйте все найкраще!
29.05.2017 15:06   862
Чувствуете голод? Приходите с 12:00 до 16:00 на комплексные обеды в Гриль-паб "Ворскла", у нас приготовлено много вкусного!
27.04.2017 15:37   1107
Друзі! Ми знову до Вас з хорошими новинами! Це - справжній шок!
02.04.2017 18:23   1041
Приглашаем на проведение банкетных мероприятий (фуршет, день рождения, детский праздник, крестины, свадьба, презентация, конференция) в нашей уютной приятной атмосфере.
разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Використання матеріалів сайту дозволяється за умови обов'язкового вказівки активного, не закритого для індексації пошуковими системами, не скриптового гіперпосилання на сайт Полтава-Інфо - Poltava.Info, для друкованих видань - з формулюванням "за матеріалами сайту Poltava.Info".

Увага! Копіювання інформації із розділів Афіша Полтави, Заклади HoReCa, Здоров'я та краса, Каталог підприємств заборонене у будь-якому вигляді!

Адміністрація сайту Полтава-Інфо не завжди поділяє думку авторів статей і не несе відповідальності за зміст інформації, яка розміщується відвідувачами ресурсу.