18 Листопада,
07:46

Увага! Семінар з працевлаштування в Європі!

12.10.2017 13:48,   470
Якщо вас цікавить робота в Польщі, ця інформація саме для вас!

Зустріч із власником польської фірми по працевлаштуванню "Партнер" Нікітою Савченком!

Коли: 24 жовтня о 18:30

Де: МОЦ "Фелісія", м. Полтава, вул. Європейська, 2, оф. 418!

 У програмі семінару:

    - знайомство з інформацією про спеціалістів, затребуваних у Польщі;
    - питання оплати праці;
    - умови виїзду на роботу закордон;
    - вигідні пропозиції від польських фірм.

Вартість семінару – 150 грн

Реєстрація за тел.: (099) 982 27 42, (098) 444 60 54

Поспішайте! Кількість місць – обмежена!
felisiya.com
Рекомендуем почитать
12.11.2018 22:40   97
Отже, стартує нова Суперпропозиція від KiotoRich!
02.10.2018 21:12   252
Смачні, цікаві та яскраві – ось так коротко можна охарактеризувати наші нові страви.
04.05.2018 14:58   569
Замовте роли або сети на доставку від 500 грн., та отримайте іншу(і), на Ваш вибір, дешевшу страву(и), В ПОДАРУНОК!!!
05.04.2018 17:48   566
Відтепер, в КiotoRich, з понеділка по п’ятницю з 11:00 до 15:00 діє спеціальна пропозиція – БРАНЧІ!
21.02.2018 12:48   811
Тріумф смаку, аромату і якості! Страви справжньої японської кухні з традиціями і натхненням до нової досконалості!
12.01.2018 15:06   690
МОЦ "Фелісія" із радістю повідомляє вам, що у польських університетах розпочалася вступна кампанія-2018!
07.11.2017 14:33   1296
Нові страви безсумнівно порадують навіть найвибагливішого гурмана
26.08.2017 15:08   1735
Комплексные обеды в кафе "Легенда" всего за 55 грн.
12.08.2017 09:13   2494
УВАГА!  У нас стартує нова акція «ЛОВИ МОМЕНТ» ЩОДНЯ з 15:00 до 18:00 в ресторані KiotoRich замовивши будь-яку страву, ви отримуєте другу, таку саму, В ПОДАРУНОК!!! *
03.08.2017 23:31   2985
разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Використання матеріалів сайту дозволяється за умови обов'язкового вказівки активного, не закритого для індексації пошуковими системами, не скриптового гіперпосилання на сайт Полтава-Інфо - Poltava.Info, для друкованих видань - з формулюванням "за матеріалами сайту Poltava.Info".

Увага! Копіювання інформації із розділів Афіша Полтави, Заклади HoReCa, Здоров'я та краса, Каталог підприємств заборонене у будь-якому вигляді!

Адміністрація сайту Полтава-Інфо не завжди поділяє думку авторів статей і не несе відповідальності за зміст інформації, яка розміщується відвідувачами ресурсу.