19 Вересня,
10:13

Запрошуємо взяти участь у вебінарі!

23.11.2017 14:46,   420
Якщо ти слідкуєш за модними тенденціями в області науки та техніки і тобі не байдуже, якою буде наша планета завтра, приєднуйся до веб-конференції про роботів та їх вплив на наше майбутнє.

Вебінар проводить Станіслав Іванов - академік, проректор Варненського університету менеджменту (Болгарія), головний редактор журналу "Європейський журнал досліджень туризму".

Тема вебінару: "Робономізми - принципи, переваги, виклики, рішення".
Коли? 28 листопада о 11.00 EST (New York Time).

Безкоштовно!

Для реєстрації пройдіть через посилання:

https://anahei.org/webinars/upcoming-webinars/dr-stanislav-ivanov/
felisiya.com
Рекомендуем почитать
04.05.2018 14:58   460
Замовте роли або сети на доставку від 500 грн., та отримайте іншу(і), на Ваш вибір, дешевшу страву(и), В ПОДАРУНОК!!!
05.04.2018 17:48   442
Відтепер, в КiotoRich, з понеділка по п’ятницю з 11:00 до 15:00 діє спеціальна пропозиція – БРАНЧІ!
21.02.2018 12:48   729
Тріумф смаку, аромату і якості! Страви справжньої японської кухні з традиціями і натхненням до нової досконалості!
12.01.2018 15:06   609
МОЦ "Фелісія" із радістю повідомляє вам, що у польських університетах розпочалася вступна кампанія-2018!
07.11.2017 14:33   1197
Нові страви безсумнівно порадують навіть найвибагливішого гурмана
26.08.2017 15:08   1681
Комплексные обеды в кафе "Легенда" всего за 55 грн.
12.08.2017 09:13   2414
УВАГА!  У нас стартує нова акція «ЛОВИ МОМЕНТ» ЩОДНЯ з 15:00 до 18:00 в ресторані KiotoRich замовивши будь-яку страву, ви отримуєте другу, таку саму, В ПОДАРУНОК!!! *
03.08.2017 23:31   2679
10.06.2017 10:43   1171
Очікуйте тільки хороше! Відчувайте прекрасне! Відкривайте нове! Отримуйте все найкраще!
29.05.2017 15:06   1101
Чувствуете голод? Приходите с 12:00 до 16:00 на комплексные обеды в Гриль-паб "Ворскла", у нас приготовлено много вкусного!
разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Використання матеріалів сайту дозволяється за умови обов'язкового вказівки активного, не закритого для індексації пошуковими системами, не скриптового гіперпосилання на сайт Полтава-Інфо - Poltava.Info, для друкованих видань - з формулюванням "за матеріалами сайту Poltava.Info".

Увага! Копіювання інформації із розділів Афіша Полтави, Заклади HoReCa, Здоров'я та краса, Каталог підприємств заборонене у будь-якому вигляді!

Адміністрація сайту Полтава-Інфо не завжди поділяє думку авторів статей і не несе відповідальності за зміст інформації, яка розміщується відвідувачами ресурсу.