18 Листопада,
07:29

Новорічний конкурс від МОЦ "Фелісія"!

07.12.2017 13:29,   453
До Нового року – рукою подати. Напередодні цього улюбленого усіма свята дорослі та малеча - усі - чекають на подарунки. Тому ми подумали і вирішили організувати КОНКУРС!!!

Запрошуємо усіх учнів центру "Фелісія" взяти у ньому участь! Переможці отримають грошову винагороду та цінні призи!

Умови конкурсу – зовсім скоро у нас на сайті і на сторінках у Фб та Інстаграм.

Не пропусти!
felisiya.com
Рекомендуем почитать
12.11.2018 22:40   97
Отже, стартує нова Суперпропозиція від KiotoRich!
02.10.2018 21:12   252
Смачні, цікаві та яскраві – ось так коротко можна охарактеризувати наші нові страви.
04.05.2018 14:58   569
Замовте роли або сети на доставку від 500 грн., та отримайте іншу(і), на Ваш вибір, дешевшу страву(и), В ПОДАРУНОК!!!
05.04.2018 17:48   566
Відтепер, в КiotoRich, з понеділка по п’ятницю з 11:00 до 15:00 діє спеціальна пропозиція – БРАНЧІ!
21.02.2018 12:48   811
Тріумф смаку, аромату і якості! Страви справжньої японської кухні з традиціями і натхненням до нової досконалості!
12.01.2018 15:06   690
МОЦ "Фелісія" із радістю повідомляє вам, що у польських університетах розпочалася вступна кампанія-2018!
07.11.2017 14:33   1296
Нові страви безсумнівно порадують навіть найвибагливішого гурмана
26.08.2017 15:08   1735
Комплексные обеды в кафе "Легенда" всего за 55 грн.
12.08.2017 09:13   2494
УВАГА!  У нас стартує нова акція «ЛОВИ МОМЕНТ» ЩОДНЯ з 15:00 до 18:00 в ресторані KiotoRich замовивши будь-яку страву, ви отримуєте другу, таку саму, В ПОДАРУНОК!!! *
03.08.2017 23:31   2985
разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Використання матеріалів сайту дозволяється за умови обов'язкового вказівки активного, не закритого для індексації пошуковими системами, не скриптового гіперпосилання на сайт Полтава-Інфо - Poltava.Info, для друкованих видань - з формулюванням "за матеріалами сайту Poltava.Info".

Увага! Копіювання інформації із розділів Афіша Полтави, Заклади HoReCa, Здоров'я та краса, Каталог підприємств заборонене у будь-якому вигляді!

Адміністрація сайту Полтава-Інфо не завжди поділяє думку авторів статей і не несе відповідальності за зміст інформації, яка розміщується відвідувачами ресурсу.