23 Березня,
04:29

Проект "Освіта без кордонів" вітає Вас з наступаючими новорічними та різдв’яними святами!

22.12.2017 15:31,   554
Проект "Освіта без кордонів" вітає Вас з наступаючими новорічними та різдв’яними святами, а також даруємо знижку з нагоди свят!

Встигніть підписати умову на гарантований вступ до польських ВНЗ за привабливою ціною, адже найкращий подарунок для Вашої дитини – інвестиції в її майбутнє.

Деталі за телефоном  067 87 05 217
Наша адреса: вул. Європейська 6А , оф 28
Рекомендуем почитать
13.12.2018 17:00   550
Уявляєте, ми разом вже 8 років. За ці роки нам пощастило бачити вас в найпрекрасніші моменти вашого життя. Ви приходите до нас на свої свята, на свої дні народження та ювілеї весіль.
12.11.2018 22:40   754
Отже, стартує нова Суперпропозиція від KiotoRich!
02.10.2018 21:12   548
Смачні, цікаві та яскраві – ось так коротко можна охарактеризувати наші нові страви.
04.05.2018 14:58   795
Замовте роли або сети на доставку від 500 грн., та отримайте іншу(і), на Ваш вибір, дешевшу страву(и), В ПОДАРУНОК!!!
05.04.2018 17:48   781
Відтепер, в КiotoRich, з понеділка по п’ятницю з 11:00 до 15:00 діє спеціальна пропозиція – БРАНЧІ!
21.02.2018 12:48   922
Тріумф смаку, аромату і якості! Страви справжньої японської кухні з традиціями і натхненням до нової досконалості!
12.01.2018 15:06   799
МОЦ "Фелісія" із радістю повідомляє вам, що у польських університетах розпочалася вступна кампанія-2018!
07.11.2017 14:33   1454
Нові страви безсумнівно порадують навіть найвибагливішого гурмана
26.08.2017 15:08   1813
Комплексные обеды в кафе "Легенда" всего за 55 грн.
12.08.2017 09:13   2581
УВАГА!  У нас стартує нова акція «ЛОВИ МОМЕНТ» ЩОДНЯ з 15:00 до 18:00 в ресторані KiotoRich замовивши будь-яку страву, ви отримуєте другу, таку саму, В ПОДАРУНОК!!! *
разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Використання матеріалів сайту дозволяється за умови обов'язкового вказівки активного, не закритого для індексації пошуковими системами, не скриптового гіперпосилання на сайт Полтава-Інфо - Poltava.Info, для друкованих видань - з формулюванням "за матеріалами сайту Poltava.Info".

Увага! Копіювання інформації із розділів Афіша Полтави, Заклади HoReCa, Здоров'я та краса, Каталог підприємств заборонене у будь-якому вигляді!

Адміністрація сайту Полтава-Інфо не завжди поділяє думку авторів статей і не несе відповідальності за зміст інформації, яка розміщується відвідувачами ресурсу.