20 Серпня,
10:00

Спеціальна пропозиція для майбутніх студентів-програмістів від болгарського університету!

31.01.2018 16:17,   377
У рамках вступної кампанії, Варненський Університет менеджменту (Болгарія) пропонує для абітурієнтів, які хочуть пов’язати своє життя із ІТ-спеціальностями і добре заробляти, безліч цікавих пропозицій. Ось одна із них.

Абітурієнти, які планують вступити на спеціальність "Програмне забезпечення та технології" і вже володіють програмами C#, PHP with Laravel, AngularJS, можуть отримати з 1-го семестру роботу у партнера Варненського Університету менеджменту (ВУМ), крупної міжнародної ІТ-компанії. Заробітна плата - від 500 до 1500 евро на місяць.

Подати заявку можна до МОЦ "Фелісія", офіційного представника ВУМ в Україні.

Реєструйтесь за телефонами:  (098) 444 60 54, (099) 982 27 42


Більше інформації – тут http://felisiya.com/spetsialni-propozitsiyi-vid-universitetu-menedzhmentu-u-varnah-bolgariya/
felisiya.com
Рекомендуем почитать
04.05.2018 14:58   415
Замовте роли або сети на доставку від 500 грн., та отримайте іншу(і), на Ваш вибір, дешевшу страву(и), В ПОДАРУНОК!!!
05.04.2018 17:48   399
Відтепер, в КiotoRich, з понеділка по п’ятницю з 11:00 до 15:00 діє спеціальна пропозиція – БРАНЧІ!
21.02.2018 12:48   684
Тріумф смаку, аромату і якості! Страви справжньої японської кухні з традиціями і натхненням до нової досконалості!
12.01.2018 15:06   566
МОЦ "Фелісія" із радістю повідомляє вам, що у польських університетах розпочалася вступна кампанія-2018!
07.11.2017 14:33   1140
Нові страви безсумнівно порадують навіть найвибагливішого гурмана
26.08.2017 15:08   1656
Комплексные обеды в кафе "Легенда" всего за 55 грн.
12.08.2017 09:13   2392
УВАГА!  У нас стартує нова акція «ЛОВИ МОМЕНТ» ЩОДНЯ з 15:00 до 18:00 в ресторані KiotoRich замовивши будь-яку страву, ви отримуєте другу, таку саму, В ПОДАРУНОК!!! *
03.08.2017 23:31   2359
10.06.2017 10:43   1146
Очікуйте тільки хороше! Відчувайте прекрасне! Відкривайте нове! Отримуйте все найкраще!
29.05.2017 15:06   1056
Чувствуете голод? Приходите с 12:00 до 16:00 на комплексные обеды в Гриль-паб "Ворскла", у нас приготовлено много вкусного!
разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Використання матеріалів сайту дозволяється за умови обов'язкового вказівки активного, не закритого для індексації пошуковими системами, не скриптового гіперпосилання на сайт Полтава-Інфо - Poltava.Info, для друкованих видань - з формулюванням "за матеріалами сайту Poltava.Info".

Увага! Копіювання інформації із розділів Афіша Полтави, Заклади HoReCa, Здоров'я та краса, Каталог підприємств заборонене у будь-якому вигляді!

Адміністрація сайту Полтава-Інфо не завжди поділяє думку авторів статей і не несе відповідальності за зміст інформації, яка розміщується відвідувачами ресурсу.