23 Березня,
04:57

Вітаємо переможницю конкурсу!!!

02.02.2018 17:34,   536
Поспішаємо вам розповісти, що переможцем конкурсу "Польську вивчай, призи вигравай" від МОЦ "Фелісія" стала наша учениця із Нових Санжар Євгенія Васюта! Дівчина виконала усі умови конкурсу, написала чудовий твір про те, чим їй цікава польська мова та для чого вона її вивчає і отримає за це обіцяний подарунок.

Женя погодилася розповісти про себе та свої плани на майбутнє, тож уже зовсім скоро на вас чекає цікаве інтерв’ю із нашою переможницею! А поки що лише скажу, що дівчина закінчує школу і вже визначилася, ким хоче стати і навіть обрала "свій" ВИШ)))   

P. S. Нагородження відбудеться 11 лютого! Слідкуйте за нашими новинами))) 
felisiya.com
Рекомендуем почитать
13.12.2018 17:00   551
Уявляєте, ми разом вже 8 років. За ці роки нам пощастило бачити вас в найпрекрасніші моменти вашого життя. Ви приходите до нас на свої свята, на свої дні народження та ювілеї весіль.
12.11.2018 22:40   755
Отже, стартує нова Суперпропозиція від KiotoRich!
02.10.2018 21:12   548
Смачні, цікаві та яскраві – ось так коротко можна охарактеризувати наші нові страви.
04.05.2018 14:58   796
Замовте роли або сети на доставку від 500 грн., та отримайте іншу(і), на Ваш вибір, дешевшу страву(и), В ПОДАРУНОК!!!
05.04.2018 17:48   782
Відтепер, в КiotoRich, з понеділка по п’ятницю з 11:00 до 15:00 діє спеціальна пропозиція – БРАНЧІ!
21.02.2018 12:48   922
Тріумф смаку, аромату і якості! Страви справжньої японської кухні з традиціями і натхненням до нової досконалості!
12.01.2018 15:06   800
МОЦ "Фелісія" із радістю повідомляє вам, що у польських університетах розпочалася вступна кампанія-2018!
07.11.2017 14:33   1454
Нові страви безсумнівно порадують навіть найвибагливішого гурмана
26.08.2017 15:08   1813
Комплексные обеды в кафе "Легенда" всего за 55 грн.
12.08.2017 09:13   2581
УВАГА!  У нас стартує нова акція «ЛОВИ МОМЕНТ» ЩОДНЯ з 15:00 до 18:00 в ресторані KiotoRich замовивши будь-яку страву, ви отримуєте другу, таку саму, В ПОДАРУНОК!!! *
разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Використання матеріалів сайту дозволяється за умови обов'язкового вказівки активного, не закритого для індексації пошуковими системами, не скриптового гіперпосилання на сайт Полтава-Інфо - Poltava.Info, для друкованих видань - з формулюванням "за матеріалами сайту Poltava.Info".

Увага! Копіювання інформації із розділів Афіша Полтави, Заклади HoReCa, Здоров'я та краса, Каталог підприємств заборонене у будь-якому вигляді!

Адміністрація сайту Полтава-Інфо не завжди поділяє думку авторів статей і не несе відповідальності за зміст інформації, яка розміщується відвідувачами ресурсу.