20 Квітня,
03:54

Вітаємо переможницю конкурсу!!!

02.02.2018 17:34,   399
Поспішаємо вам розповісти, що переможцем конкурсу "Польську вивчай, призи вигравай" від МОЦ "Фелісія" стала наша учениця із Нових Санжар Євгенія Васюта! Дівчина виконала усі умови конкурсу, написала чудовий твір про те, чим їй цікава польська мова та для чого вона її вивчає і отримає за це обіцяний подарунок.

Женя погодилася розповісти про себе та свої плани на майбутнє, тож уже зовсім скоро на вас чекає цікаве інтерв’ю із нашою переможницею! А поки що лише скажу, що дівчина закінчує школу і вже визначилася, ким хоче стати і навіть обрала "свій" ВИШ)))   

P. S. Нагородження відбудеться 11 лютого! Слідкуйте за нашими новинами))) 
felisiya.com
Рекомендуем почитать
05.04.2018 17:48   101
Відтепер, в КiotoRich, з понеділка по п’ятницю з 11:00 до 15:00 діє спеціальна пропозиція – БРАНЧІ!
21.02.2018 12:48   492
Тріумф смаку, аромату і якості! Страви справжньої японської кухні з традиціями і натхненням до нової досконалості!
12.01.2018 15:06   458
МОЦ "Фелісія" із радістю повідомляє вам, що у польських університетах розпочалася вступна кампанія-2018!
07.11.2017 14:33   931
Нові страви безсумнівно порадують навіть найвибагливішого гурмана
26.08.2017 15:08   1558
Комплексные обеды в кафе "Легенда" всего за 55 грн.
12.08.2017 09:13   2315
УВАГА!  У нас стартує нова акція «ЛОВИ МОМЕНТ» ЩОДНЯ з 15:00 до 18:00 в ресторані KiotoRich замовивши будь-яку страву, ви отримуєте другу, таку саму, В ПОДАРУНОК!!! *
03.08.2017 23:31   1967
10.06.2017 10:43   1060
Очікуйте тільки хороше! Відчувайте прекрасне! Відкривайте нове! Отримуйте все найкраще!
29.05.2017 15:06   966
Чувствуете голод? Приходите с 12:00 до 16:00 на комплексные обеды в Гриль-паб "Ворскла", у нас приготовлено много вкусного!
27.04.2017 15:37   1222
Друзі! Ми знову до Вас з хорошими новинами! Це - справжній шок!
разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Використання матеріалів сайту дозволяється за умови обов'язкового вказівки активного, не закритого для індексації пошуковими системами, не скриптового гіперпосилання на сайт Полтава-Інфо - Poltava.Info, для друкованих видань - з формулюванням "за матеріалами сайту Poltava.Info".

Увага! Копіювання інформації із розділів Афіша Полтави, Заклади HoReCa, Здоров'я та краса, Каталог підприємств заборонене у будь-якому вигляді!

Адміністрація сайту Полтава-Інфо не завжди поділяє думку авторів статей і не несе відповідальності за зміст інформації, яка розміщується відвідувачами ресурсу.