18 Червня,
04:48

Вітаємо переможницю конкурсу!!!

02.02.2018 17:34,   417
Поспішаємо вам розповісти, що переможцем конкурсу "Польську вивчай, призи вигравай" від МОЦ "Фелісія" стала наша учениця із Нових Санжар Євгенія Васюта! Дівчина виконала усі умови конкурсу, написала чудовий твір про те, чим їй цікава польська мова та для чого вона її вивчає і отримає за це обіцяний подарунок.

Женя погодилася розповісти про себе та свої плани на майбутнє, тож уже зовсім скоро на вас чекає цікаве інтерв’ю із нашою переможницею! А поки що лише скажу, що дівчина закінчує школу і вже визначилася, ким хоче стати і навіть обрала "свій" ВИШ)))   

P. S. Нагородження відбудеться 11 лютого! Слідкуйте за нашими новинами))) 
felisiya.com
Рекомендуем почитать
04.05.2018 14:58   207
Замовте роли або сети на доставку від 500 грн., та отримайте іншу(і), на Ваш вибір, дешевшу страву(и), В ПОДАРУНОК!!!
05.04.2018 17:48   299
Відтепер, в КiotoRich, з понеділка по п’ятницю з 11:00 до 15:00 діє спеціальна пропозиція – БРАНЧІ!
21.02.2018 12:48   606
Тріумф смаку, аромату і якості! Страви справжньої японської кухні з традиціями і натхненням до нової досконалості!
12.01.2018 15:06   511
МОЦ "Фелісія" із радістю повідомляє вам, що у польських університетах розпочалася вступна кампанія-2018!
07.11.2017 14:33   1038
Нові страви безсумнівно порадують навіть найвибагливішого гурмана
26.08.2017 15:08   1611
Комплексные обеды в кафе "Легенда" всего за 55 грн.
12.08.2017 09:13   2361
УВАГА!  У нас стартує нова акція «ЛОВИ МОМЕНТ» ЩОДНЯ з 15:00 до 18:00 в ресторані KiotoRich замовивши будь-яку страву, ви отримуєте другу, таку саму, В ПОДАРУНОК!!! *
03.08.2017 23:31   2154
10.06.2017 10:43   1104
Очікуйте тільки хороше! Відчувайте прекрасне! Відкривайте нове! Отримуйте все найкраще!
29.05.2017 15:06   1002
Чувствуете голод? Приходите с 12:00 до 16:00 на комплексные обеды в Гриль-паб "Ворскла", у нас приготовлено много вкусного!
разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Використання матеріалів сайту дозволяється за умови обов'язкового вказівки активного, не закритого для індексації пошуковими системами, не скриптового гіперпосилання на сайт Полтава-Інфо - Poltava.Info, для друкованих видань - з формулюванням "за матеріалами сайту Poltava.Info".

Увага! Копіювання інформації із розділів Афіша Полтави, Заклади HoReCa, Здоров'я та краса, Каталог підприємств заборонене у будь-якому вигляді!

Адміністрація сайту Полтава-Інфо не завжди поділяє думку авторів статей і не несе відповідальності за зміст інформації, яка розміщується відвідувачами ресурсу.