20 Червня,
23:44

Конкурс від університету Лазарського (Варшава, Польща) та МОЦ "Фелісія"!

17.02.2018 13:36,   263
Увага! Увага! У нас - знову КОНКУРС! Цього разу від університету Лазарського (Варшава, Польща).

Хто може брати участь?

Усі наші учні, але в першу чергу ті, хто планує туди вступати.

Умови конкурсу:
  • створи невелику відеопрезентацію на тему "Чому саме Лазарського" на російській мові;
  • напиши ессе на польській на таку ж тему;
  • і все це надішли нам в електронному варіанті або ж занеси на флешці.
На учасників та переможців чекають призи!

Головний приз - сертифікат на 100 євро на курси польської мови. Серед нагород також PowerPoint, рюкзак та багато іншого.

Кожен учасник отримає заохочувальні подарунки.

Конкурс триватиме до 1 березня.
felisiya.com
Рекомендуем почитать
04.05.2018 14:58   216
Замовте роли або сети на доставку від 500 грн., та отримайте іншу(і), на Ваш вибір, дешевшу страву(и), В ПОДАРУНОК!!!
05.04.2018 17:48   307
Відтепер, в КiotoRich, з понеділка по п’ятницю з 11:00 до 15:00 діє спеціальна пропозиція – БРАНЧІ!
21.02.2018 12:48   612
Тріумф смаку, аромату і якості! Страви справжньої японської кухні з традиціями і натхненням до нової досконалості!
12.01.2018 15:06   515
МОЦ "Фелісія" із радістю повідомляє вам, що у польських університетах розпочалася вступна кампанія-2018!
07.11.2017 14:33   1040
Нові страви безсумнівно порадують навіть найвибагливішого гурмана
26.08.2017 15:08   1612
Комплексные обеды в кафе "Легенда" всего за 55 грн.
12.08.2017 09:13   2361
УВАГА!  У нас стартує нова акція «ЛОВИ МОМЕНТ» ЩОДНЯ з 15:00 до 18:00 в ресторані KiotoRich замовивши будь-яку страву, ви отримуєте другу, таку саму, В ПОДАРУНОК!!! *
03.08.2017 23:31   2167
10.06.2017 10:43   1106
Очікуйте тільки хороше! Відчувайте прекрасне! Відкривайте нове! Отримуйте все найкраще!
29.05.2017 15:06   1006
Чувствуете голод? Приходите с 12:00 до 16:00 на комплексные обеды в Гриль-паб "Ворскла", у нас приготовлено много вкусного!
разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Використання матеріалів сайту дозволяється за умови обов'язкового вказівки активного, не закритого для індексації пошуковими системами, не скриптового гіперпосилання на сайт Полтава-Інфо - Poltava.Info, для друкованих видань - з формулюванням "за матеріалами сайту Poltava.Info".

Увага! Копіювання інформації із розділів Афіша Полтави, Заклади HoReCa, Здоров'я та краса, Каталог підприємств заборонене у будь-якому вигляді!

Адміністрація сайту Полтава-Інфо не завжди поділяє думку авторів статей і не несе відповідальності за зміст інформації, яка розміщується відвідувачами ресурсу.