23 Травня,
23:25

Літній мовний табір від МОЦ "Фелісія"!

19.02.2018 13:13,   344
Літо - не за горами! Пропонуємо вам підтягнути польську мову і весело провести літні канікули. Мовний табір від МОЦ "Фелісія" чекає на вас)

Де?

На березі моря, пансіонат "Алексіс", с. Залізний Порт, Херсонська обл.  

 Що входить у вартість?

- 40 годин польської мови;

- 4 години тренінгу "Що потрібно знати, коли їдеш на навчання до іншої країни?";

- 10 днів комфортного поєднання навчання та відпочинку;

- проїзд;

- 3-разове харчування

- комфортні номери зі зручностями.

Вартість 8 тис. грн.

Реєстрація з 11 лютого до 11 квітня.

Телефонуйте: (099) 982 27 42, (098) 444 60 54!
felisiya.com
Рекомендуем почитать
04.05.2018 14:58   120
Замовте роли або сети на доставку від 500 грн., та отримайте іншу(і), на Ваш вибір, дешевшу страву(и), В ПОДАРУНОК!!!
05.04.2018 17:48   241
Відтепер, в КiotoRich, з понеділка по п’ятницю з 11:00 до 15:00 діє спеціальна пропозиція – БРАНЧІ!
21.02.2018 12:48   581
Тріумф смаку, аромату і якості! Страви справжньої японської кухні з традиціями і натхненням до нової досконалості!
12.01.2018 15:06   503
МОЦ "Фелісія" із радістю повідомляє вам, що у польських університетах розпочалася вступна кампанія-2018!
07.11.2017 14:33   998
Нові страви безсумнівно порадують навіть найвибагливішого гурмана
26.08.2017 15:08   1595
Комплексные обеды в кафе "Легенда" всего за 55 грн.
12.08.2017 09:13   2345
УВАГА!  У нас стартує нова акція «ЛОВИ МОМЕНТ» ЩОДНЯ з 15:00 до 18:00 в ресторані KiotoRich замовивши будь-яку страву, ви отримуєте другу, таку саму, В ПОДАРУНОК!!! *
03.08.2017 23:31   2089
10.06.2017 10:43   1097
Очікуйте тільки хороше! Відчувайте прекрасне! Відкривайте нове! Отримуйте все найкраще!
29.05.2017 15:06   993
Чувствуете голод? Приходите с 12:00 до 16:00 на комплексные обеды в Гриль-паб "Ворскла", у нас приготовлено много вкусного!
разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Використання матеріалів сайту дозволяється за умови обов'язкового вказівки активного, не закритого для індексації пошуковими системами, не скриптового гіперпосилання на сайт Полтава-Інфо - Poltava.Info, для друкованих видань - з формулюванням "за матеріалами сайту Poltava.Info".

Увага! Копіювання інформації із розділів Афіша Полтави, Заклади HoReCa, Здоров'я та краса, Каталог підприємств заборонене у будь-якому вигляді!

Адміністрація сайту Полтава-Інфо не завжди поділяє думку авторів статей і не несе відповідальності за зміст інформації, яка розміщується відвідувачами ресурсу.