26 Червня,
21:23

Літній мовний табір від МОЦ "Фелісія"!

19.02.2018 13:13,   487
Літо - не за горами! Пропонуємо вам підтягнути польську мову і весело провести літні канікули. Мовний табір від МОЦ "Фелісія" чекає на вас)

Де?

На березі моря, пансіонат "Алексіс", с. Залізний Порт, Херсонська обл.  

 Що входить у вартість?

- 40 годин польської мови;

- 4 години тренінгу "Що потрібно знати, коли їдеш на навчання до іншої країни?";

- 10 днів комфортного поєднання навчання та відпочинку;

- проїзд;

- 3-разове харчування

- комфортні номери зі зручностями.

Вартість 8 тис. грн.

Реєстрація з 11 лютого до 11 квітня.

Телефонуйте: (099) 982 27 42, (098) 444 60 54!
felisiya.com
Рекомендуем почитать
27.05.2019 20:51   243
Доставка от 500 грн бесплатно.
15.04.2019 22:05   312
ЩОНЕДІЛІ при замовленні пляшки вина Villa Krim – Ви отримуєте знижку - 50% на цю пляшку.
15.04.2019 21:53   204
Ми оновили меню, обов'язково спробуйте!
13.12.2018 17:00   679
Уявляєте, ми разом вже 8 років. За ці роки нам пощастило бачити вас в найпрекрасніші моменти вашого життя. Ви приходите до нас на свої свята, на свої дні народження та ювілеї весіль.
12.11.2018 22:40   879
Отже, стартує нова Суперпропозиція від KiotoRich!
02.10.2018 21:12   660
Смачні, цікаві та яскраві – ось так коротко можна охарактеризувати наші нові страви.
04.05.2018 14:58   889
Замовте роли або сети на доставку від 500 грн., та отримайте іншу(і), на Ваш вибір, дешевшу страву(и), В ПОДАРУНОК!!!
05.04.2018 17:48   885
Відтепер, в КiotoRich, з понеділка по п’ятницю з 11:00 до 15:00 діє спеціальна пропозиція – БРАНЧІ!
21.02.2018 12:48   1021
Тріумф смаку, аромату і якості! Страви справжньої японської кухні з традиціями і натхненням до нової досконалості!
12.01.2018 15:06   877
МОЦ "Фелісія" із радістю повідомляє вам, що у польських університетах розпочалася вступна кампанія-2018!
разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Використання матеріалів сайту дозволяється за умови обов'язкового вказівки активного, не закритого для індексації пошуковими системами, не скриптового гіперпосилання на сайт Полтава-Інфо - Poltava.Info, для друкованих видань - з формулюванням "за матеріалами сайту Poltava.Info".

Увага! Копіювання інформації із розділів Афіша Полтави, Заклади HoReCa, Здоров'я та краса, Каталог підприємств заборонене у будь-якому вигляді!

Адміністрація сайту Полтава-Інфо не завжди поділяє думку авторів статей і не несе відповідальності за зміст інформації, яка розміщується відвідувачами ресурсу.