20 Липня,
09:15

УВАГА! Проект "Освіта без кордонів" запрошує на презентацію в м. ПОЛТАВА!

02.03.2018 11:00,   458
Запрошуємо вас завтра о 12:00!

Дізнайтеся під час презентації про:
  • безкоштовне навчання після 9-го класу
  • знижки на навчання для студентів з України
  • переваги навчання в Європі (бакалавр, магістратура, післядипломна освіта)
  • про вартість навчання, умови вступу, процес навчання, проживання та практики у Польщі
  • широкий вибір сучасних спеціальностей
  • можливості, що відкриває ЄС перед своїми студентами
  • як і де навчатися БЕЗКОШТОВНО у Польщі
☝️Будь-ласка, попередньо запишіться за телефонами:
+38 067 870 52 17
+38 099 562 92 09
Кількість місць в залі ОБМЕЖЕНА!

👉Чекаємо вас 3 березня о 12:00 за адресою:
м. Полтава, вул. Чорновола, 12. Grass Coworking
освіта без кордонів
Рекомендуем почитать
04.05.2018 14:58   359
Замовте роли або сети на доставку від 500 грн., та отримайте іншу(і), на Ваш вибір, дешевшу страву(и), В ПОДАРУНОК!!!
05.04.2018 17:48   362
Відтепер, в КiotoRich, з понеділка по п’ятницю з 11:00 до 15:00 діє спеціальна пропозиція – БРАНЧІ!
21.02.2018 12:48   646
Тріумф смаку, аромату і якості! Страви справжньої японської кухні з традиціями і натхненням до нової досконалості!
12.01.2018 15:06   540
МОЦ "Фелісія" із радістю повідомляє вам, що у польських університетах розпочалася вступна кампанія-2018!
07.11.2017 14:33   1088
Нові страви безсумнівно порадують навіть найвибагливішого гурмана
26.08.2017 15:08   1640
Комплексные обеды в кафе "Легенда" всего за 55 грн.
12.08.2017 09:13   2374
УВАГА!  У нас стартує нова акція «ЛОВИ МОМЕНТ» ЩОДНЯ з 15:00 до 18:00 в ресторані KiotoRich замовивши будь-яку страву, ви отримуєте другу, таку саму, В ПОДАРУНОК!!! *
03.08.2017 23:31   2255
10.06.2017 10:43   1125
Очікуйте тільки хороше! Відчувайте прекрасне! Відкривайте нове! Отримуйте все найкраще!
29.05.2017 15:06   1026
Чувствуете голод? Приходите с 12:00 до 16:00 на комплексные обеды в Гриль-паб "Ворскла", у нас приготовлено много вкусного!
разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Використання матеріалів сайту дозволяється за умови обов'язкового вказівки активного, не закритого для індексації пошуковими системами, не скриптового гіперпосилання на сайт Полтава-Інфо - Poltava.Info, для друкованих видань - з формулюванням "за матеріалами сайту Poltava.Info".

Увага! Копіювання інформації із розділів Афіша Полтави, Заклади HoReCa, Здоров'я та краса, Каталог підприємств заборонене у будь-якому вигляді!

Адміністрація сайту Полтава-Інфо не завжди поділяє думку авторів статей і не несе відповідальності за зміст інформації, яка розміщується відвідувачами ресурсу.