15 Грудня,
02:55

УВАГА! Проект "Освіта без кордонів" запрошує на презентацію в м. ПОЛТАВА!

02.03.2018 11:00,   544
Запрошуємо вас завтра о 12:00!

Дізнайтеся під час презентації про:
  • безкоштовне навчання після 9-го класу
  • знижки на навчання для студентів з України
  • переваги навчання в Європі (бакалавр, магістратура, післядипломна освіта)
  • про вартість навчання, умови вступу, процес навчання, проживання та практики у Польщі
  • широкий вибір сучасних спеціальностей
  • можливості, що відкриває ЄС перед своїми студентами
  • як і де навчатися БЕЗКОШТОВНО у Польщі
☝️Будь-ласка, попередньо запишіться за телефонами:
+38 067 870 52 17
+38 099 562 92 09
Кількість місць в залі ОБМЕЖЕНА!

👉Чекаємо вас 3 березня о 12:00 за адресою:
м. Полтава, вул. Чорновола, 12. Grass Coworking
освіта без кордонів
Рекомендуем почитать
13.12.2018 17:00   43
Уявляєте, ми разом вже 8 років. За ці роки нам пощастило бачити вас в найпрекрасніші моменти вашого життя. Ви приходите до нас на свої свята, на свої дні народження та ювілеї весіль.
12.11.2018 22:40   389
Отже, стартує нова Суперпропозиція від KiotoRich!
02.10.2018 21:12   331
Смачні, цікаві та яскраві – ось так коротко можна охарактеризувати наші нові страви.
04.05.2018 14:58   618
Замовте роли або сети на доставку від 500 грн., та отримайте іншу(і), на Ваш вибір, дешевшу страву(и), В ПОДАРУНОК!!!
05.04.2018 17:48   620
Відтепер, в КiotoRich, з понеділка по п’ятницю з 11:00 до 15:00 діє спеціальна пропозиція – БРАНЧІ!
21.02.2018 12:48   839
Тріумф смаку, аромату і якості! Страви справжньої японської кухні з традиціями і натхненням до нової досконалості!
12.01.2018 15:06   707
МОЦ "Фелісія" із радістю повідомляє вам, що у польських університетах розпочалася вступна кампанія-2018!
07.11.2017 14:33   1330
Нові страви безсумнівно порадують навіть найвибагливішого гурмана
26.08.2017 15:08   1753
Комплексные обеды в кафе "Легенда" всего за 55 грн.
12.08.2017 09:13   2511
УВАГА!  У нас стартує нова акція «ЛОВИ МОМЕНТ» ЩОДНЯ з 15:00 до 18:00 в ресторані KiotoRich замовивши будь-яку страву, ви отримуєте другу, таку саму, В ПОДАРУНОК!!! *
разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Використання матеріалів сайту дозволяється за умови обов'язкового вказівки активного, не закритого для індексації пошуковими системами, не скриптового гіперпосилання на сайт Полтава-Інфо - Poltava.Info, для друкованих видань - з формулюванням "за матеріалами сайту Poltava.Info".

Увага! Копіювання інформації із розділів Афіша Полтави, Заклади HoReCa, Здоров'я та краса, Каталог підприємств заборонене у будь-якому вигляді!

Адміністрація сайту Полтава-Інфо не завжди поділяє думку авторів статей і не несе відповідальності за зміст інформації, яка розміщується відвідувачами ресурсу.