20 Квітня,
03:41

Вебінар "Тайм-менеджмент для абітурієнтів" від МОЦ “Фелісія" та ВУМ

19.03.2018 11:39,   108
До уваги абітурієнтів і студентів! МОЦ "Фелісія" запрошує Вас приєднатися до цікавого, а головне - корисного вебінару!

Коли?

29 березня о 18:00 (за Мск часом)


Теми вебінару:

1. Що таке тайм-менеджмент.

2. Планування і розстановка пріоритетів.

3. Системи тайм менеджера.

4. Інструменти тайм менеджера.

5. Навчання у ВУМ.


Семінар веде:

Софья Янко, представник ВУМ (Варненський університет менеджменту (Болгарія), тренер, коуч, а також колишній хендхантер. Софья має тривалий досвід роботи у крупній рітейл компанії, досвід у туризмі і маркетингу. Вона розповість, як ефективно управляти своїм часом, щоб підготувався до вступу і ефективно навчатися.

Реєстрація за телефонами: (099) 982 27 42, (098) 444 60 54
felisiya.com
Рекомендуем почитать
05.04.2018 17:48   100
Відтепер, в КiotoRich, з понеділка по п’ятницю з 11:00 до 15:00 діє спеціальна пропозиція – БРАНЧІ!
21.02.2018 12:48   492
Тріумф смаку, аромату і якості! Страви справжньої японської кухні з традиціями і натхненням до нової досконалості!
12.01.2018 15:06   458
МОЦ "Фелісія" із радістю повідомляє вам, що у польських університетах розпочалася вступна кампанія-2018!
07.11.2017 14:33   931
Нові страви безсумнівно порадують навіть найвибагливішого гурмана
26.08.2017 15:08   1558
Комплексные обеды в кафе "Легенда" всего за 55 грн.
12.08.2017 09:13   2315
УВАГА!  У нас стартує нова акція «ЛОВИ МОМЕНТ» ЩОДНЯ з 15:00 до 18:00 в ресторані KiotoRich замовивши будь-яку страву, ви отримуєте другу, таку саму, В ПОДАРУНОК!!! *
03.08.2017 23:31   1967
10.06.2017 10:43   1060
Очікуйте тільки хороше! Відчувайте прекрасне! Відкривайте нове! Отримуйте все найкраще!
29.05.2017 15:06   966
Чувствуете голод? Приходите с 12:00 до 16:00 на комплексные обеды в Гриль-паб "Ворскла", у нас приготовлено много вкусного!
27.04.2017 15:37   1222
Друзі! Ми знову до Вас з хорошими новинами! Це - справжній шок!
разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Використання матеріалів сайту дозволяється за умови обов'язкового вказівки активного, не закритого для індексації пошуковими системами, не скриптового гіперпосилання на сайт Полтава-Інфо - Poltava.Info, для друкованих видань - з формулюванням "за матеріалами сайту Poltava.Info".

Увага! Копіювання інформації із розділів Афіша Полтави, Заклади HoReCa, Здоров'я та краса, Каталог підприємств заборонене у будь-якому вигляді!

Адміністрація сайту Полтава-Інфо не завжди поділяє думку авторів статей і не несе відповідальності за зміст інформації, яка розміщується відвідувачами ресурсу.