25 Березня,
07:18

Вебінар "Тайм-менеджмент для абітурієнтів" від МОЦ “Фелісія" та ВУМ

19.03.2018 11:39,   259
До уваги абітурієнтів і студентів! МОЦ "Фелісія" запрошує Вас приєднатися до цікавого, а головне - корисного вебінару!

Коли?

29 березня о 18:00 (за Мск часом)


Теми вебінару:

1. Що таке тайм-менеджмент.

2. Планування і розстановка пріоритетів.

3. Системи тайм менеджера.

4. Інструменти тайм менеджера.

5. Навчання у ВУМ.


Семінар веде:

Софья Янко, представник ВУМ (Варненський університет менеджменту (Болгарія), тренер, коуч, а також колишній хендхантер. Софья має тривалий досвід роботи у крупній рітейл компанії, досвід у туризмі і маркетингу. Вона розповість, як ефективно управляти своїм часом, щоб підготувався до вступу і ефективно навчатися.

Реєстрація за телефонами: (099) 982 27 42, (098) 444 60 54
felisiya.com
Рекомендуем почитать
13.12.2018 17:00   553
Уявляєте, ми разом вже 8 років. За ці роки нам пощастило бачити вас в найпрекрасніші моменти вашого життя. Ви приходите до нас на свої свята, на свої дні народження та ювілеї весіль.
12.11.2018 22:40   758
Отже, стартує нова Суперпропозиція від KiotoRich!
02.10.2018 21:12   550
Смачні, цікаві та яскраві – ось так коротко можна охарактеризувати наші нові страви.
04.05.2018 14:58   806
Замовте роли або сети на доставку від 500 грн., та отримайте іншу(і), на Ваш вибір, дешевшу страву(и), В ПОДАРУНОК!!!
05.04.2018 17:48   787
Відтепер, в КiotoRich, з понеділка по п’ятницю з 11:00 до 15:00 діє спеціальна пропозиція – БРАНЧІ!
21.02.2018 12:48   929
Тріумф смаку, аромату і якості! Страви справжньої японської кухні з традиціями і натхненням до нової досконалості!
12.01.2018 15:06   807
МОЦ "Фелісія" із радістю повідомляє вам, що у польських університетах розпочалася вступна кампанія-2018!
07.11.2017 14:33   1461
Нові страви безсумнівно порадують навіть найвибагливішого гурмана
26.08.2017 15:08   1819
Комплексные обеды в кафе "Легенда" всего за 55 грн.
12.08.2017 09:13   2589
УВАГА!  У нас стартує нова акція «ЛОВИ МОМЕНТ» ЩОДНЯ з 15:00 до 18:00 в ресторані KiotoRich замовивши будь-яку страву, ви отримуєте другу, таку саму, В ПОДАРУНОК!!! *
разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Використання матеріалів сайту дозволяється за умови обов'язкового вказівки активного, не закритого для індексації пошуковими системами, не скриптового гіперпосилання на сайт Полтава-Інфо - Poltava.Info, для друкованих видань - з формулюванням "за матеріалами сайту Poltava.Info".

Увага! Копіювання інформації із розділів Афіша Полтави, Заклади HoReCa, Здоров'я та краса, Каталог підприємств заборонене у будь-якому вигляді!

Адміністрація сайту Полтава-Інфо не завжди поділяє думку авторів статей і не несе відповідальності за зміст інформації, яка розміщується відвідувачами ресурсу.