19 Жовтня,
05:58

Випускниця центру "Фелісія" мріє відкрити в Європі своє кафе

25.04.2018 12:56,   296
Нещодавно у гості до МОЦ "Фелісія" забігала наша колишня випускниця, дуже хороша дівчина Аня Гнатенко! Зараз Анюта навчається на магістратурі Університету суспільно-природничих наук ім. Вінцента Поля у Любліні, Польща (Wyższa Szkoła Społeczno-Przyrodnicza im. Wincentego Pola w Lublinie, WSSP).

За горнятком чаю вона поділилася з нами своїми успіхами, здобутками і мріями.

Інтерв’ю з Анею Гнатенко читайте на нашому сайті

http://felisiya.com/vipusknitsya-tsentru-felisiya-mriye-vidkriti-v-yevropi-svoye-kafe/
Рекомендуем почитать
02.10.2018 21:12   131
Смачні, цікаві та яскраві – ось так коротко можна охарактеризувати наші нові страви.
04.05.2018 14:58   516
Замовте роли або сети на доставку від 500 грн., та отримайте іншу(і), на Ваш вибір, дешевшу страву(и), В ПОДАРУНОК!!!
05.04.2018 17:48   498
Відтепер, в КiotoRich, з понеділка по п’ятницю з 11:00 до 15:00 діє спеціальна пропозиція – БРАНЧІ!
21.02.2018 12:48   771
Тріумф смаку, аромату і якості! Страви справжньої японської кухні з традиціями і натхненням до нової досконалості!
12.01.2018 15:06   656
МОЦ "Фелісія" із радістю повідомляє вам, що у польських університетах розпочалася вступна кампанія-2018!
07.11.2017 14:33   1247
Нові страви безсумнівно порадують навіть найвибагливішого гурмана
26.08.2017 15:08   1714
Комплексные обеды в кафе "Легенда" всего за 55 грн.
12.08.2017 09:13   2472
УВАГА!  У нас стартує нова акція «ЛОВИ МОМЕНТ» ЩОДНЯ з 15:00 до 18:00 в ресторані KiotoRich замовивши будь-яку страву, ви отримуєте другу, таку саму, В ПОДАРУНОК!!! *
03.08.2017 23:31   2901
10.06.2017 10:43   1197
Очікуйте тільки хороше! Відчувайте прекрасне! Відкривайте нове! Отримуйте все найкраще!
разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Використання матеріалів сайту дозволяється за умови обов'язкового вказівки активного, не закритого для індексації пошуковими системами, не скриптового гіперпосилання на сайт Полтава-Інфо - Poltava.Info, для друкованих видань - з формулюванням "за матеріалами сайту Poltava.Info".

Увага! Копіювання інформації із розділів Афіша Полтави, Заклади HoReCa, Здоров'я та краса, Каталог підприємств заборонене у будь-якому вигляді!

Адміністрація сайту Полтава-Інфо не завжди поділяє думку авторів статей і не несе відповідальності за зміст інформації, яка розміщується відвідувачами ресурсу.