16 Листопада,
20:08

Увага! Акція! Спекотні пропозиції від МОЦ "Фелісія"!

03.05.2018 23:30,   214
Навіщо чекати літа?! Центр "Фелісія" пропонує спекотні пропозиції і знижки на курси польської, чеської та англійської мов уже зараз!

Для тих, хто у травні підпише договір і оплатить курси на наступний навчальний рік, гарантовані знижки:
  • при оплаті за три місяці навчання, ви отримаєте знижку 20% на вересень, жовтень і листопад 2018 року;
  • при оплаті за два місяці, активізується знижка 15% на вересень і жовтень;
  • при оплаті за один місяць - знижка 10% на вересень!
Але це ще не все!

Для тих, хто бажає визначитися із вибором професії і хоче пройти консультацію зі спеціалістом з профорієнтування, тільки у травні даруємо знижку 40%!

Зверніть увагу! Відцьогоріч деякі польські ВИШі вимагають від абітурієнтів при вступі, щоб ті володіли польською мовою на рівні В2.
Отож, не зволікайте - розпочинайте вивчати польську уже сьогодні! 
Рекомендуем почитать
12.11.2018 22:40   81
Отже, стартує нова Суперпропозиція від KiotoRich!
02.10.2018 21:12   249
Смачні, цікаві та яскраві – ось так коротко можна охарактеризувати наші нові страви.
04.05.2018 14:58   566
Замовте роли або сети на доставку від 500 грн., та отримайте іншу(і), на Ваш вибір, дешевшу страву(и), В ПОДАРУНОК!!!
05.04.2018 17:48   565
Відтепер, в КiotoRich, з понеділка по п’ятницю з 11:00 до 15:00 діє спеціальна пропозиція – БРАНЧІ!
21.02.2018 12:48   811
Тріумф смаку, аромату і якості! Страви справжньої японської кухні з традиціями і натхненням до нової досконалості!
12.01.2018 15:06   689
МОЦ "Фелісія" із радістю повідомляє вам, що у польських університетах розпочалася вступна кампанія-2018!
07.11.2017 14:33   1293
Нові страви безсумнівно порадують навіть найвибагливішого гурмана
26.08.2017 15:08   1735
Комплексные обеды в кафе "Легенда" всего за 55 грн.
12.08.2017 09:13   2493
УВАГА!  У нас стартує нова акція «ЛОВИ МОМЕНТ» ЩОДНЯ з 15:00 до 18:00 в ресторані KiotoRich замовивши будь-яку страву, ви отримуєте другу, таку саму, В ПОДАРУНОК!!! *
03.08.2017 23:31   2981
разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Використання матеріалів сайту дозволяється за умови обов'язкового вказівки активного, не закритого для індексації пошуковими системами, не скриптового гіперпосилання на сайт Полтава-Інфо - Poltava.Info, для друкованих видань - з формулюванням "за матеріалами сайту Poltava.Info".

Увага! Копіювання інформації із розділів Афіша Полтави, Заклади HoReCa, Здоров'я та краса, Каталог підприємств заборонене у будь-якому вигляді!

Адміністрація сайту Полтава-Інфо не завжди поділяє думку авторів статей і не несе відповідальності за зміст інформації, яка розміщується відвідувачами ресурсу.