21 Травня,
19:52

МОЦ "Фелісія" представляє навчання у Китаї!

07.05.2018 11:46,   79
Увага!!! Супернова пропозиція від центру "Фелісія"!
Раді вам повідомити, що з цього року у нас додається новий напрямок – навчання у Китаї!

Приймаємо заявки на участь у безкоштовних презентаціях і консультаціях, де ми розкажемо вам про всі особливості навчання у цій державі.

Більше інформації про країну Піднебесної – читайте читайте у нас на сайті http://felisiya.com/navchannya-v-kitayi/

Телефонуйте:
(098) 444 60 54
(099) 982 27 42
felisiya.com
Рекомендуем почитать
04.05.2018 14:58   115
Замовте роли або сети на доставку від 500 грн., та отримайте іншу(і), на Ваш вибір, дешевшу страву(и), В ПОДАРУНОК!!!
05.04.2018 17:48   236
Відтепер, в КiotoRich, з понеділка по п’ятницю з 11:00 до 15:00 діє спеціальна пропозиція – БРАНЧІ!
21.02.2018 12:48   577
Тріумф смаку, аромату і якості! Страви справжньої японської кухні з традиціями і натхненням до нової досконалості!
12.01.2018 15:06   500
МОЦ "Фелісія" із радістю повідомляє вам, що у польських університетах розпочалася вступна кампанія-2018!
07.11.2017 14:33   994
Нові страви безсумнівно порадують навіть найвибагливішого гурмана
26.08.2017 15:08   1592
Комплексные обеды в кафе "Легенда" всего за 55 грн.
12.08.2017 09:13   2343
УВАГА!  У нас стартує нова акція «ЛОВИ МОМЕНТ» ЩОДНЯ з 15:00 до 18:00 в ресторані KiotoRich замовивши будь-яку страву, ви отримуєте другу, таку саму, В ПОДАРУНОК!!! *
03.08.2017 23:31   2070
10.06.2017 10:43   1093
Очікуйте тільки хороше! Відчувайте прекрасне! Відкривайте нове! Отримуйте все найкраще!
29.05.2017 15:06   991
Чувствуете голод? Приходите с 12:00 до 16:00 на комплексные обеды в Гриль-паб "Ворскла", у нас приготовлено много вкусного!
разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Використання матеріалів сайту дозволяється за умови обов'язкового вказівки активного, не закритого для індексації пошуковими системами, не скриптового гіперпосилання на сайт Полтава-Інфо - Poltava.Info, для друкованих видань - з формулюванням "за матеріалами сайту Poltava.Info".

Увага! Копіювання інформації із розділів Афіша Полтави, Заклади HoReCa, Здоров'я та краса, Каталог підприємств заборонене у будь-якому вигляді!

Адміністрація сайту Полтава-Інфо не завжди поділяє думку авторів статей і не несе відповідальності за зміст інформації, яка розміщується відвідувачами ресурсу.