19 Грудня,
07:28

Увага! До кінця акції від МОЦ «Фелісія» залишилося тільки 2 дні!!!!

30.05.2018 12:50,   241
Той, хто у травні підпише договір і оплатить курси польської, чеської та англійської мов на наступний навчальний рік, гарантовано отримає знижки:
  • при оплаті за три місяці навчання, ви отримаєте знижку 20% на вересень, жовтень і листопад 2018 року;
  • при оплаті за два місяці, активізується знижка 15% на вересень і жовтень;
  • при оплаті за один місяць - знижка 10% на вересень!
Але це ще не все!

Для тих, хто бажає визначитися із вибором професії і хоче пройти консультацію зі спеціалістом з профорієнтування, тільки у травні даруємо знижку 40%!

Поспішіть! До кінця акції залишилося тільки 2 дні!!!

Міжнародний освітній центр «Фелісія»
️(099) 982 27 42
️(098) 444 60 54
Рекомендуем почитать
13.12.2018 17:00   106
Уявляєте, ми разом вже 8 років. За ці роки нам пощастило бачити вас в найпрекрасніші моменти вашого життя. Ви приходите до нас на свої свята, на свої дні народження та ювілеї весіль.
12.11.2018 22:40   419
Отже, стартує нова Суперпропозиція від KiotoRich!
02.10.2018 21:12   348
Смачні, цікаві та яскраві – ось так коротко можна охарактеризувати наші нові страви.
04.05.2018 14:58   622
Замовте роли або сети на доставку від 500 грн., та отримайте іншу(і), на Ваш вибір, дешевшу страву(и), В ПОДАРУНОК!!!
05.04.2018 17:48   625
Відтепер, в КiotoRich, з понеділка по п’ятницю з 11:00 до 15:00 діє спеціальна пропозиція – БРАНЧІ!
21.02.2018 12:48   842
Тріумф смаку, аромату і якості! Страви справжньої японської кухні з традиціями і натхненням до нової досконалості!
12.01.2018 15:06   709
МОЦ "Фелісія" із радістю повідомляє вам, що у польських університетах розпочалася вступна кампанія-2018!
07.11.2017 14:33   1338
Нові страви безсумнівно порадують навіть найвибагливішого гурмана
26.08.2017 15:08   1756
Комплексные обеды в кафе "Легенда" всего за 55 грн.
12.08.2017 09:13   2514
УВАГА!  У нас стартує нова акція «ЛОВИ МОМЕНТ» ЩОДНЯ з 15:00 до 18:00 в ресторані KiotoRich замовивши будь-яку страву, ви отримуєте другу, таку саму, В ПОДАРУНОК!!! *
разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Використання матеріалів сайту дозволяється за умови обов'язкового вказівки активного, не закритого для індексації пошуковими системами, не скриптового гіперпосилання на сайт Полтава-Інфо - Poltava.Info, для друкованих видань - з формулюванням "за матеріалами сайту Poltava.Info".

Увага! Копіювання інформації із розділів Афіша Полтави, Заклади HoReCa, Здоров'я та краса, Каталог підприємств заборонене у будь-якому вигляді!

Адміністрація сайту Полтава-Інфо не завжди поділяє думку авторів статей і не несе відповідальності за зміст інформації, яка розміщується відвідувачами ресурсу.