20 Серпня,
17:46

Полтавців запрошують отримати сертифікат з польської мови

30.05.2018 16:21,   468
Запрошуємо всіх охочих отримати сертифікат з польської мови, здавши іспит вже 11 липня !

Іспит проводитимуть спеціалісти з провідних польських ВНЗ!

Не пропусти можливість скористатись своїм шансом!

Деталі за телефоном : 067 87 05 217.

Проект "Освіта без кордонів"
Рекомендуем почитать
04.05.2018 14:58   416
Замовте роли або сети на доставку від 500 грн., та отримайте іншу(і), на Ваш вибір, дешевшу страву(и), В ПОДАРУНОК!!!
05.04.2018 17:48   399
Відтепер, в КiotoRich, з понеділка по п’ятницю з 11:00 до 15:00 діє спеціальна пропозиція – БРАНЧІ!
21.02.2018 12:48   684
Тріумф смаку, аромату і якості! Страви справжньої японської кухні з традиціями і натхненням до нової досконалості!
12.01.2018 15:06   566
МОЦ "Фелісія" із радістю повідомляє вам, що у польських університетах розпочалася вступна кампанія-2018!
07.11.2017 14:33   1143
Нові страви безсумнівно порадують навіть найвибагливішого гурмана
26.08.2017 15:08   1656
Комплексные обеды в кафе "Легенда" всего за 55 грн.
12.08.2017 09:13   2393
УВАГА!  У нас стартує нова акція «ЛОВИ МОМЕНТ» ЩОДНЯ з 15:00 до 18:00 в ресторані KiotoRich замовивши будь-яку страву, ви отримуєте другу, таку саму, В ПОДАРУНОК!!! *
03.08.2017 23:31   2361
10.06.2017 10:43   1146
Очікуйте тільки хороше! Відчувайте прекрасне! Відкривайте нове! Отримуйте все найкраще!
29.05.2017 15:06   1057
Чувствуете голод? Приходите с 12:00 до 16:00 на комплексные обеды в Гриль-паб "Ворскла", у нас приготовлено много вкусного!
разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Використання матеріалів сайту дозволяється за умови обов'язкового вказівки активного, не закритого для індексації пошуковими системами, не скриптового гіперпосилання на сайт Полтава-Інфо - Poltava.Info, для друкованих видань - з формулюванням "за матеріалами сайту Poltava.Info".

Увага! Копіювання інформації із розділів Афіша Полтави, Заклади HoReCa, Здоров'я та краса, Каталог підприємств заборонене у будь-якому вигляді!

Адміністрація сайту Полтава-Інфо не завжди поділяє думку авторів статей і не несе відповідальності за зміст інформації, яка розміщується відвідувачами ресурсу.