19 Березня,
10:26

Для ценителей активного отдыха! Сплав на байдарках по реке Ворскла с С/К "Олимп"

10.07.2018 22:38,   867
Предлагаем Вашему вниманию незабываемое путешествие и досуг вместе с С/К "Олимп"

11-12 августа
СПЛАВ НА БАЙДАРКАХ ПО РЕКЕ ВОРСКЛА С С/К "ОЛИМП"
Продолжительность: 2 дня (выходные)
Уровень сложности: легко (наличие опыта участия не требуется) 
olimp.pl.ua
Рекомендуем почитать
13.05.2020 11:35   2333
«Kioto Rich» з 13 травня відновлює дію послуги «Заберу сам» в новому форматі.
28.01.2020 16:56   7186
Суші та роли - це не просто звичайні страви для нас - це справжнє мистецтво , яке вимагає особливого підходу та техніки. Любов наших кухарів до своєї справи допомагає їм досягти особливого смаку, перетворити звичні всім інгредієнти, в справжній гастрономічний ШЕДЕВР!
02.09.2019 14:54   2758
Ресторан KiotoRich представляє оновлене меню - зустрічаємо осінь смачними новинками!
27.05.2019 20:51   4039
Доставка от 500 грн бесплатно.
15.04.2019 22:05   2195
ЩОНЕДІЛІ при замовленні пляшки вина Villa Krim – Ви отримуєте знижку - 50% на цю пляшку.
13.12.2018 17:00   2462
Уявляєте, ми разом вже 8 років. За ці роки нам пощастило бачити вас в найпрекрасніші моменти вашого життя. Ви приходите до нас на свої свята, на свої дні народження та ювілеї весіль.
12.11.2018 22:40   2974
Отже, стартує нова Суперпропозиція від KiotoRich!
02.10.2018 21:12   2207
Смачні, цікаві та яскраві – ось так коротко можна охарактеризувати наші нові страви.
04.05.2018 14:58   2247
Замовте роли або сети на доставку від 500 грн., та отримайте іншу(і), на Ваш вибір, дешевшу страву(и), В ПОДАРУНОК!!!
05.04.2018 17:48   2767
Відтепер, в КiotoRich, з понеділка по п’ятницю з 11:00 до 15:00 діє спеціальна пропозиція – БРАНЧІ!
разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Використання матеріалів сайту дозволяється за умови обов'язкового вказівки активного, не закритого для індексації пошуковими системами, не скриптового гіперпосилання на сайт Полтава-Інфо - Poltava.Info, для друкованих видань - з формулюванням "за матеріалами сайту Poltava.Info".

Увага! Копіювання інформації із розділів Афіша Полтави, Заклади HoReCa, Здоров'я та краса, Каталог підприємств заборонене у будь-якому вигляді!

Адміністрація сайту Полтава-Інфо не завжди поділяє думку авторів статей і не несе відповідальності за зміст інформації, яка розміщується відвідувачами ресурсу.