21 Жовтня,
02:51

Набір на КУРСИ польської мови від МОЦ "Фелісія" стартував!

27.07.2018 12:13,   174
Ви мрієте вивчити польську мову?
- для навчання;
- для роботи;
- для виїзду до Польщі.

Ваша мрія стане реальністю разом з Міжнародним освітнім центром "Фелісія"! Набір на КУРСИ з польської мови оголошуємо відкритим. Запрошуємо приєднуватися!

У нас:

- найкращі педагоги  в місті;
- індивідуальний підхід до кожного клієнта;
- ексклюзивні матеріали;
- можливість вибору форми оплати;
- в кінці курсу – кожен учень отримує СЕРТИФІКАТ.

Чекаємо на вас!
Записатися на МОВНІ КУРСИ можна за телефонами:
(098) 444 60 54
(099) 982 27 42
Рекомендуем почитать
02.10.2018 21:12   140
Смачні, цікаві та яскраві – ось так коротко можна охарактеризувати наші нові страви.
04.05.2018 14:58   519
Замовте роли або сети на доставку від 500 грн., та отримайте іншу(і), на Ваш вибір, дешевшу страву(и), В ПОДАРУНОК!!!
05.04.2018 17:48   505
Відтепер, в КiotoRich, з понеділка по п’ятницю з 11:00 до 15:00 діє спеціальна пропозиція – БРАНЧІ!
21.02.2018 12:48   772
Тріумф смаку, аромату і якості! Страви справжньої японської кухні з традиціями і натхненням до нової досконалості!
12.01.2018 15:06   658
МОЦ "Фелісія" із радістю повідомляє вам, що у польських університетах розпочалася вступна кампанія-2018!
07.11.2017 14:33   1251
Нові страви безсумнівно порадують навіть найвибагливішого гурмана
26.08.2017 15:08   1715
Комплексные обеды в кафе "Легенда" всего за 55 грн.
12.08.2017 09:13   2474
УВАГА!  У нас стартує нова акція «ЛОВИ МОМЕНТ» ЩОДНЯ з 15:00 до 18:00 в ресторані KiotoRich замовивши будь-яку страву, ви отримуєте другу, таку саму, В ПОДАРУНОК!!! *
03.08.2017 23:31   2909
10.06.2017 10:43   1198
Очікуйте тільки хороше! Відчувайте прекрасне! Відкривайте нове! Отримуйте все найкраще!
разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Використання матеріалів сайту дозволяється за умови обов'язкового вказівки активного, не закритого для індексації пошуковими системами, не скриптового гіперпосилання на сайт Полтава-Інфо - Poltava.Info, для друкованих видань - з формулюванням "за матеріалами сайту Poltava.Info".

Увага! Копіювання інформації із розділів Афіша Полтави, Заклади HoReCa, Здоров'я та краса, Каталог підприємств заборонене у будь-якому вигляді!

Адміністрація сайту Полтава-Інфо не завжди поділяє думку авторів статей і не несе відповідальності за зміст інформації, яка розміщується відвідувачами ресурсу.