24 Травня,
06:04

Информация о причинах отсутствия связи Киевстар в Кременчуге

09.08.2018 09:42,   280
В ночь с 06 на 07 августа 2018 года неизвестными лицами в нескольких местах был поврежден оптиковолоконный кабель, который обеспечивает голосовую связь и мобильный интернет абонентам Киевстар в ряде населённых пунктов Полтавской, а также Днепропетровской, Запорожской и Херсонской областей.

Специалисты "Киевстар" немедленно приступили к устранению повреждений и утром 07 августа 2018 г. компания возобновила оказание услуг мобильной связи и интернета в полном объёме.

Вместе с тем, мы акцентируем внимание на умышленном характере повреждения сетей компании. К сожалению, повреждения магистральных каналов передачи сигнала мобильной связи стали настолько частыми, что угрожают нормальному жизнеобеспечение населённыхпунктов и их инфраструктуры. Только за минувшую неделю нами зафиксировано четыре случая повреждения крупных магистральных сетей компании.
Киевстар
Рекомендуем почитать
15.04.2019 22:05   171
ЩОНЕДІЛІ при замовленні пляшки вина Villa Krim – Ви отримуєте знижку - 50% на цю пляшку.
15.04.2019 21:53   149
Ми оновили меню, обов'язково спробуйте!
13.12.2018 17:00   637
Уявляєте, ми разом вже 8 років. За ці роки нам пощастило бачити вас в найпрекрасніші моменти вашого життя. Ви приходите до нас на свої свята, на свої дні народження та ювілеї весіль.
12.11.2018 22:40   843
Отже, стартує нова Суперпропозиція від KiotoRich!
02.10.2018 21:12   632
Смачні, цікаві та яскраві – ось так коротко можна охарактеризувати наші нові страви.
04.05.2018 14:58   870
Замовте роли або сети на доставку від 500 грн., та отримайте іншу(і), на Ваш вибір, дешевшу страву(и), В ПОДАРУНОК!!!
05.04.2018 17:48   859
Відтепер, в КiotoRich, з понеділка по п’ятницю з 11:00 до 15:00 діє спеціальна пропозиція – БРАНЧІ!
21.02.2018 12:48   998
Тріумф смаку, аромату і якості! Страви справжньої японської кухні з традиціями і натхненням до нової досконалості!
12.01.2018 15:06   854
МОЦ "Фелісія" із радістю повідомляє вам, що у польських університетах розпочалася вступна кампанія-2018!
07.11.2017 14:33   1537
Нові страви безсумнівно порадують навіть найвибагливішого гурмана
разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Використання матеріалів сайту дозволяється за умови обов'язкового вказівки активного, не закритого для індексації пошуковими системами, не скриптового гіперпосилання на сайт Полтава-Інфо - Poltava.Info, для друкованих видань - з формулюванням "за матеріалами сайту Poltava.Info".

Увага! Копіювання інформації із розділів Афіша Полтави, Заклади HoReCa, Здоров'я та краса, Каталог підприємств заборонене у будь-якому вигляді!

Адміністрація сайту Полтава-Інфо не завжди поділяє думку авторів статей і не несе відповідальності за зміст інформації, яка розміщується відвідувачами ресурсу.