18 Листопада,
08:38

Прямий ефір "Навчаня в Європі"

12.09.2018 14:29,   292
Доброго ранку 😉

Прекрасна новина 💥

Сьогодні ввечері 12 вересня о 20.30 ми проведемо прямий ефір в інстаграмі 💥 (obk.po_polsku_)

Розкажемо про ВСЕ ( в навіть більше ) , що стосується #навчаннявєвропі 🇪🇺

Приєднуйтесь , задавайте питання ! .

Окрема вдячність за репост в сторіс , адже хто зна , можливо у ваших друзів теж є запитання 😉 .

Також дуууже запрошую долучитись студентів #проектобк минулих років ! Ваш досвід буде надзвичайно корисний для молодого покоління ! .

До зустрічі о 20.30 💙

#курсипольськоївполтаві #liketime #курсианглійської #курсыпольского #обучениевпольше #обучениевевропе
www.proekt-obk.com
Рекомендуем почитать
12.11.2018 22:40   98
Отже, стартує нова Суперпропозиція від KiotoRich!
02.10.2018 21:12   252
Смачні, цікаві та яскраві – ось так коротко можна охарактеризувати наші нові страви.
04.05.2018 14:58   570
Замовте роли або сети на доставку від 500 грн., та отримайте іншу(і), на Ваш вибір, дешевшу страву(и), В ПОДАРУНОК!!!
05.04.2018 17:48   566
Відтепер, в КiotoRich, з понеділка по п’ятницю з 11:00 до 15:00 діє спеціальна пропозиція – БРАНЧІ!
21.02.2018 12:48   812
Тріумф смаку, аромату і якості! Страви справжньої японської кухні з традиціями і натхненням до нової досконалості!
12.01.2018 15:06   690
МОЦ "Фелісія" із радістю повідомляє вам, що у польських університетах розпочалася вступна кампанія-2018!
07.11.2017 14:33   1296
Нові страви безсумнівно порадують навіть найвибагливішого гурмана
26.08.2017 15:08   1736
Комплексные обеды в кафе "Легенда" всего за 55 грн.
12.08.2017 09:13   2494
УВАГА!  У нас стартує нова акція «ЛОВИ МОМЕНТ» ЩОДНЯ з 15:00 до 18:00 в ресторані KiotoRich замовивши будь-яку страву, ви отримуєте другу, таку саму, В ПОДАРУНОК!!! *
03.08.2017 23:31   2986
разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Використання матеріалів сайту дозволяється за умови обов'язкового вказівки активного, не закритого для індексації пошуковими системами, не скриптового гіперпосилання на сайт Полтава-Інфо - Poltava.Info, для друкованих видань - з формулюванням "за матеріалами сайту Poltava.Info".

Увага! Копіювання інформації із розділів Афіша Полтави, Заклади HoReCa, Здоров'я та краса, Каталог підприємств заборонене у будь-якому вигляді!

Адміністрація сайту Полтава-Інфо не завжди поділяє думку авторів статей і не несе відповідальності за зміст інформації, яка розміщується відвідувачами ресурсу.