24 Травня,
04:31

Зустріч із представником Міжнародного коледжу LaSalle (Канада)

08.10.2018 16:05,   328
Міжнародний освітній центр "Фелісія" спільно з Полтавською Малою академією наук, а також за підтримки міського управління освіти представляє зустріч із Рустамом Масаідовим – керівником відділу роботи з міжнародними студентами професійного коледжу LaSalle у Монреалі, КАНАДА. Тож, якщо ви мрієте про кар’ру дизайнера, телеведучої чи моделі, тоді ця інформація саме для вас!

НЕ ПРОПУСТІТЬ!

Коли: 10 жовтня, 14:00

Де: Полтавська обласна бібліотека ім. І. П. Котляревського
(вул. Небесної Сотні, 17)

 У програмі семінару:
  • презентація коледжу;
  • про навчальні програми і спеціальності;
  • як стати студентом LaSalle;
  • про перспективи працевлаштування.
Реєстрація за тел.:
(099) 982 27 42, (098) 444 60 54
Поспішайте! Кількість місць – обмежена!
Рекомендуем почитать
15.04.2019 22:05   170
ЩОНЕДІЛІ при замовленні пляшки вина Villa Krim – Ви отримуєте знижку - 50% на цю пляшку.
15.04.2019 21:53   149
Ми оновили меню, обов'язково спробуйте!
13.12.2018 17:00   637
Уявляєте, ми разом вже 8 років. За ці роки нам пощастило бачити вас в найпрекрасніші моменти вашого життя. Ви приходите до нас на свої свята, на свої дні народження та ювілеї весіль.
12.11.2018 22:40   843
Отже, стартує нова Суперпропозиція від KiotoRich!
02.10.2018 21:12   632
Смачні, цікаві та яскраві – ось так коротко можна охарактеризувати наші нові страви.
04.05.2018 14:58   870
Замовте роли або сети на доставку від 500 грн., та отримайте іншу(і), на Ваш вибір, дешевшу страву(и), В ПОДАРУНОК!!!
05.04.2018 17:48   859
Відтепер, в КiotoRich, з понеділка по п’ятницю з 11:00 до 15:00 діє спеціальна пропозиція – БРАНЧІ!
21.02.2018 12:48   997
Тріумф смаку, аромату і якості! Страви справжньої японської кухні з традиціями і натхненням до нової досконалості!
12.01.2018 15:06   853
МОЦ "Фелісія" із радістю повідомляє вам, що у польських університетах розпочалася вступна кампанія-2018!
07.11.2017 14:33   1537
Нові страви безсумнівно порадують навіть найвибагливішого гурмана
разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Використання матеріалів сайту дозволяється за умови обов'язкового вказівки активного, не закритого для індексації пошуковими системами, не скриптового гіперпосилання на сайт Полтава-Інфо - Poltava.Info, для друкованих видань - з формулюванням "за матеріалами сайту Poltava.Info".

Увага! Копіювання інформації із розділів Афіша Полтави, Заклади HoReCa, Здоров'я та краса, Каталог підприємств заборонене у будь-якому вигляді!

Адміністрація сайту Полтава-Інфо не завжди поділяє думку авторів статей і не несе відповідальності за зміст інформації, яка розміщується відвідувачами ресурсу.