28 Лютого,
04:45

Зустріч із представником Міжнародного коледжу LaSalle (Канада)

08.10.2018 16:05,   399
Міжнародний освітній центр "Фелісія" спільно з Полтавською Малою академією наук, а також за підтримки міського управління освіти представляє зустріч із Рустамом Масаідовим – керівником відділу роботи з міжнародними студентами професійного коледжу LaSalle у Монреалі, КАНАДА. Тож, якщо ви мрієте про кар’ру дизайнера, телеведучої чи моделі, тоді ця інформація саме для вас!

НЕ ПРОПУСТІТЬ!

Коли: 10 жовтня, 14:00

Де: Полтавська обласна бібліотека ім. І. П. Котляревського
(вул. Небесної Сотні, 17)

 У програмі семінару:
  • презентація коледжу;
  • про навчальні програми і спеціальності;
  • як стати студентом LaSalle;
  • про перспективи працевлаштування.
Реєстрація за тел.:
(099) 982 27 42, (098) 444 60 54
Поспішайте! Кількість місць – обмежена!
Рекомендуем почитать
28.01.2020 16:56   133
Суші та роли - це не просто звичайні страви для нас - це справжнє мистецтво , яке вимагає особливого підходу та техніки. Любов наших кухарів до своєї справи допомагає їм досягти особливого смаку, перетворити звичні всім інгредієнти, в справжній гастрономічний ШЕДЕВР!
02.09.2019 14:54   1085
Ресторан KiotoRich представляє оновлене меню - зустрічаємо осінь смачними новинками!
27.05.2019 20:51   1392
Доставка от 500 грн бесплатно.
15.04.2019 22:05   1193
ЩОНЕДІЛІ при замовленні пляшки вина Villa Krim – Ви отримуєте знижку - 50% на цю пляшку.
13.12.2018 17:00   1527
Уявляєте, ми разом вже 8 років. За ці роки нам пощастило бачити вас в найпрекрасніші моменти вашого життя. Ви приходите до нас на свої свята, на свої дні народження та ювілеї весіль.
12.11.2018 22:40   1704
Отже, стартує нова Суперпропозиція від KiotoRich!
02.10.2018 21:12   1231
Смачні, цікаві та яскраві – ось так коротко можна охарактеризувати наші нові страви.
04.05.2018 14:58   1527
Замовте роли або сети на доставку від 500 грн., та отримайте іншу(і), на Ваш вибір, дешевшу страву(и), В ПОДАРУНОК!!!
05.04.2018 17:48   1520
Відтепер, в КiotoRich, з понеділка по п’ятницю з 11:00 до 15:00 діє спеціальна пропозиція – БРАНЧІ!
21.02.2018 12:48   1607
Тріумф смаку, аромату і якості! Страви справжньої японської кухні з традиціями і натхненням до нової досконалості!
разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Використання матеріалів сайту дозволяється за умови обов'язкового вказівки активного, не закритого для індексації пошуковими системами, не скриптового гіперпосилання на сайт Полтава-Інфо - Poltava.Info, для друкованих видань - з формулюванням "за матеріалами сайту Poltava.Info".

Увага! Копіювання інформації із розділів Афіша Полтави, Заклади HoReCa, Здоров'я та краса, Каталог підприємств заборонене у будь-якому вигляді!

Адміністрація сайту Полтава-Інфо не завжди поділяє думку авторів статей і не несе відповідальності за зміст інформації, яка розміщується відвідувачами ресурсу.