21 Жовтня,
02:55

Зустріч із представником Міжнародного коледжу LaSalle (Канада)

08.10.2018 16:05,   110
Міжнародний освітній центр "Фелісія" спільно з Полтавською Малою академією наук, а також за підтримки міського управління освіти представляє зустріч із Рустамом Масаідовим – керівником відділу роботи з міжнародними студентами професійного коледжу LaSalle у Монреалі, КАНАДА. Тож, якщо ви мрієте про кар’ру дизайнера, телеведучої чи моделі, тоді ця інформація саме для вас!

НЕ ПРОПУСТІТЬ!

Коли: 10 жовтня, 14:00

Де: Полтавська обласна бібліотека ім. І. П. Котляревського
(вул. Небесної Сотні, 17)

 У програмі семінару:
  • презентація коледжу;
  • про навчальні програми і спеціальності;
  • як стати студентом LaSalle;
  • про перспективи працевлаштування.
Реєстрація за тел.:
(099) 982 27 42, (098) 444 60 54
Поспішайте! Кількість місць – обмежена!
Рекомендуем почитать
02.10.2018 21:12   140
Смачні, цікаві та яскраві – ось так коротко можна охарактеризувати наші нові страви.
04.05.2018 14:58   519
Замовте роли або сети на доставку від 500 грн., та отримайте іншу(і), на Ваш вибір, дешевшу страву(и), В ПОДАРУНОК!!!
05.04.2018 17:48   505
Відтепер, в КiotoRich, з понеділка по п’ятницю з 11:00 до 15:00 діє спеціальна пропозиція – БРАНЧІ!
21.02.2018 12:48   772
Тріумф смаку, аромату і якості! Страви справжньої японської кухні з традиціями і натхненням до нової досконалості!
12.01.2018 15:06   658
МОЦ "Фелісія" із радістю повідомляє вам, що у польських університетах розпочалася вступна кампанія-2018!
07.11.2017 14:33   1251
Нові страви безсумнівно порадують навіть найвибагливішого гурмана
26.08.2017 15:08   1715
Комплексные обеды в кафе "Легенда" всего за 55 грн.
12.08.2017 09:13   2474
УВАГА!  У нас стартує нова акція «ЛОВИ МОМЕНТ» ЩОДНЯ з 15:00 до 18:00 в ресторані KiotoRich замовивши будь-яку страву, ви отримуєте другу, таку саму, В ПОДАРУНОК!!! *
03.08.2017 23:31   2909
10.06.2017 10:43   1198
Очікуйте тільки хороше! Відчувайте прекрасне! Відкривайте нове! Отримуйте все найкраще!
разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Використання матеріалів сайту дозволяється за умови обов'язкового вказівки активного, не закритого для індексації пошуковими системами, не скриптового гіперпосилання на сайт Полтава-Інфо - Poltava.Info, для друкованих видань - з формулюванням "за матеріалами сайту Poltava.Info".

Увага! Копіювання інформації із розділів Афіша Полтави, Заклади HoReCa, Здоров'я та краса, Каталог підприємств заборонене у будь-якому вигляді!

Адміністрація сайту Полтава-Інфо не завжди поділяє думку авторів статей і не несе відповідальності за зміст інформації, яка розміщується відвідувачами ресурсу.