17 Червня,
17:47

Увага! Конкурс від МОЦ "Фелісія"!

30.10.2018 21:14,   418
Друзі! Хочемо  поділитися з Вами цікавою новиною! Ми відправляємося  у мандрівку до Китаю, щоб на власні очі побачити, як навчаються студенти Піднебесної.

І з цієї нагоди оголошуємо КОНКУРС від Міжнародного освітнього центру "Фелісія" на краще запитання щодо системи освіти Китаю! Ми його озвучимо нашому партнеру, китайському університету.

Автор найцікавішого запитання отримає ПОДАРУНОК, привезений із цієї країни!

Щоб взяти участь у конкурсі, перейдіть за посиланням на нашу сторінку у Фб https://www.facebook.com/felisiya.center/photos/a.1701164269911777/2321846257843572/?type=3&theater
КИТАЙ       ФЕЛІСІЯ   
Рекомендуем почитать
27.05.2019 20:51   174
Доставка от 500 грн бесплатно.
15.04.2019 22:05   292
ЩОНЕДІЛІ при замовленні пляшки вина Villa Krim – Ви отримуєте знижку - 50% на цю пляшку.
15.04.2019 21:53   189
Ми оновили меню, обов'язково спробуйте!
13.12.2018 17:00   666
Уявляєте, ми разом вже 8 років. За ці роки нам пощастило бачити вас в найпрекрасніші моменти вашого життя. Ви приходите до нас на свої свята, на свої дні народження та ювілеї весіль.
12.11.2018 22:40   868
Отже, стартує нова Суперпропозиція від KiotoRich!
02.10.2018 21:12   650
Смачні, цікаві та яскраві – ось так коротко можна охарактеризувати наші нові страви.
04.05.2018 14:58   882
Замовте роли або сети на доставку від 500 грн., та отримайте іншу(і), на Ваш вибір, дешевшу страву(и), В ПОДАРУНОК!!!
05.04.2018 17:48   873
Відтепер, в КiotoRich, з понеділка по п’ятницю з 11:00 до 15:00 діє спеціальна пропозиція – БРАНЧІ!
21.02.2018 12:48   1012
Тріумф смаку, аромату і якості! Страви справжньої японської кухні з традиціями і натхненням до нової досконалості!
12.01.2018 15:06   867
МОЦ "Фелісія" із радістю повідомляє вам, що у польських університетах розпочалася вступна кампанія-2018!
разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Використання матеріалів сайту дозволяється за умови обов'язкового вказівки активного, не закритого для індексації пошуковими системами, не скриптового гіперпосилання на сайт Полтава-Інфо - Poltava.Info, для друкованих видань - з формулюванням "за матеріалами сайту Poltava.Info".

Увага! Копіювання інформації із розділів Афіша Полтави, Заклади HoReCa, Здоров'я та краса, Каталог підприємств заборонене у будь-якому вигляді!

Адміністрація сайту Полтава-Інфо не завжди поділяє думку авторів статей і не несе відповідальності за зміст інформації, яка розміщується відвідувачами ресурсу.