18 Листопада,
07:41

Увага! Конкурс від МОЦ "Фелісія"!

30.10.2018 21:14,   191
Друзі! Хочемо  поділитися з Вами цікавою новиною! Ми відправляємося  у мандрівку до Китаю, щоб на власні очі побачити, як навчаються студенти Піднебесної.

І з цієї нагоди оголошуємо КОНКУРС від Міжнародного освітнього центру "Фелісія" на краще запитання щодо системи освіти Китаю! Ми його озвучимо нашому партнеру, китайському університету.

Автор найцікавішого запитання отримає ПОДАРУНОК, привезений із цієї країни!

Щоб взяти участь у конкурсі, перейдіть за посиланням на нашу сторінку у Фб https://www.facebook.com/felisiya.center/photos/a.1701164269911777/2321846257843572/?type=3&theater
КИТАЙ       ФЕЛІСІЯ   
Рекомендуем почитать
12.11.2018 22:40   97
Отже, стартує нова Суперпропозиція від KiotoRich!
02.10.2018 21:12   252
Смачні, цікаві та яскраві – ось так коротко можна охарактеризувати наші нові страви.
04.05.2018 14:58   569
Замовте роли або сети на доставку від 500 грн., та отримайте іншу(і), на Ваш вибір, дешевшу страву(и), В ПОДАРУНОК!!!
05.04.2018 17:48   566
Відтепер, в КiotoRich, з понеділка по п’ятницю з 11:00 до 15:00 діє спеціальна пропозиція – БРАНЧІ!
21.02.2018 12:48   811
Тріумф смаку, аромату і якості! Страви справжньої японської кухні з традиціями і натхненням до нової досконалості!
12.01.2018 15:06   690
МОЦ "Фелісія" із радістю повідомляє вам, що у польських університетах розпочалася вступна кампанія-2018!
07.11.2017 14:33   1296
Нові страви безсумнівно порадують навіть найвибагливішого гурмана
26.08.2017 15:08   1735
Комплексные обеды в кафе "Легенда" всего за 55 грн.
12.08.2017 09:13   2494
УВАГА!  У нас стартує нова акція «ЛОВИ МОМЕНТ» ЩОДНЯ з 15:00 до 18:00 в ресторані KiotoRich замовивши будь-яку страву, ви отримуєте другу, таку саму, В ПОДАРУНОК!!! *
03.08.2017 23:31   2985
разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Використання матеріалів сайту дозволяється за умови обов'язкового вказівки активного, не закритого для індексації пошуковими системами, не скриптового гіперпосилання на сайт Полтава-Інфо - Poltava.Info, для друкованих видань - з формулюванням "за матеріалами сайту Poltava.Info".

Увага! Копіювання інформації із розділів Афіша Полтави, Заклади HoReCa, Здоров'я та краса, Каталог підприємств заборонене у будь-якому вигляді!

Адміністрація сайту Полтава-Інфо не завжди поділяє думку авторів статей і не несе відповідальності за зміст інформації, яка розміщується відвідувачами ресурсу.