22 Квітня,
22:55

Зустріч зі студентами з польських ВНЗ!

06.12.2018 13:55,   236
Різдво аби з ким не проводять!, тому польське Різдво ми вирішили провести його з Вами ❤️.

Тому 25 грудня, в день Різдва в Польщі, ми приготували Вам подарунок ). Що ж може бути кращим подарунком, ніж емоції ?! 😊 та хороші враження?!

🔥Отож, 25 грудня о 15.00 приходьте до нас на зустріч зі студентами з польських ВНЗ!

Ви зможете задати будь-яке питання!!!! І найголовніше - почути відповідь з перших вуст! 😉

РЕЄСТРАЦІЯ є ОБОВЯЗКОВОЮ, кількість місць обмежена!, тож хутчіш пиши або дзвони 067 87 05 217 та 095 54 666 51!
Рекомендуем почитать
15.04.2019 22:05   59
ЩОНЕДІЛІ при замовленні пляшки вина Villa Krim – Ви отримуєте знижку - 50% на цю пляшку.
15.04.2019 21:53   62
Ми оновили меню, обов'язково спробуйте!
13.12.2018 17:00   589
Уявляєте, ми разом вже 8 років. За ці роки нам пощастило бачити вас в найпрекрасніші моменти вашого життя. Ви приходите до нас на свої свята, на свої дні народження та ювілеї весіль.
12.11.2018 22:40   800
Отже, стартує нова Суперпропозиція від KiotoRich!
02.10.2018 21:12   584
Смачні, цікаві та яскраві – ось так коротко можна охарактеризувати наші нові страви.
04.05.2018 14:58   832
Замовте роли або сети на доставку від 500 грн., та отримайте іншу(і), на Ваш вибір, дешевшу страву(и), В ПОДАРУНОК!!!
05.04.2018 17:48   820
Відтепер, в КiotoRich, з понеділка по п’ятницю з 11:00 до 15:00 діє спеціальна пропозиція – БРАНЧІ!
21.02.2018 12:48   952
Тріумф смаку, аромату і якості! Страви справжньої японської кухні з традиціями і натхненням до нової досконалості!
12.01.2018 15:06   825
МОЦ "Фелісія" із радістю повідомляє вам, що у польських університетах розпочалася вступна кампанія-2018!
07.11.2017 14:33   1496
Нові страви безсумнівно порадують навіть найвибагливішого гурмана
разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Використання матеріалів сайту дозволяється за умови обов'язкового вказівки активного, не закритого для індексації пошуковими системами, не скриптового гіперпосилання на сайт Полтава-Інфо - Poltava.Info, для друкованих видань - з формулюванням "за матеріалами сайту Poltava.Info".

Увага! Копіювання інформації із розділів Афіша Полтави, Заклади HoReCa, Здоров'я та краса, Каталог підприємств заборонене у будь-якому вигляді!

Адміністрація сайту Полтава-Інфо не завжди поділяє думку авторів статей і не несе відповідальності за зміст інформації, яка розміщується відвідувачами ресурсу.