24 Травня,
04:48

Польський ВИШ та МОЦ "Фелісії" пропонують знижки для абітурієнтів-українців!

11.01.2019 20:39,   206
Друзі! У польських ВИШах зимова вступна кампанія 2018/2019 – саме в розпалі! Партнер МОЦ "Фелісії", Університет економіки, що в місті Бидгощ (WSG), запрошує на навчання і пропонує привабливі знижки для цьогорічних абітурієнтів.

ОТЖЕ! Для тих, хто подасть документи і оплатить вступний внесок до 15.01, його вартість становитиме 100 євро;
  • до 15.02 - 120 євро;
  • після 15.02 - 200 євро;
ПОСПІШАЙТЕ!

Увага! Вигідна пропозиція, для тих, хто обере для вступу спеціальність ДИЗАЙН! У зв’язку з тим, що Університет економіки (WSG) виграв проект по дофінансуванню, такі щасливчики отримають знижку 20% до кінця навчання:)))

Для консультацій телефонуйте:
(098) 444 60 54,
(099) 982 27 42
Рекомендуем почитать
15.04.2019 22:05   171
ЩОНЕДІЛІ при замовленні пляшки вина Villa Krim – Ви отримуєте знижку - 50% на цю пляшку.
15.04.2019 21:53   149
Ми оновили меню, обов'язково спробуйте!
13.12.2018 17:00   637
Уявляєте, ми разом вже 8 років. За ці роки нам пощастило бачити вас в найпрекрасніші моменти вашого життя. Ви приходите до нас на свої свята, на свої дні народження та ювілеї весіль.
12.11.2018 22:40   843
Отже, стартує нова Суперпропозиція від KiotoRich!
02.10.2018 21:12   632
Смачні, цікаві та яскраві – ось так коротко можна охарактеризувати наші нові страви.
04.05.2018 14:58   870
Замовте роли або сети на доставку від 500 грн., та отримайте іншу(і), на Ваш вибір, дешевшу страву(и), В ПОДАРУНОК!!!
05.04.2018 17:48   859
Відтепер, в КiotoRich, з понеділка по п’ятницю з 11:00 до 15:00 діє спеціальна пропозиція – БРАНЧІ!
21.02.2018 12:48   998
Тріумф смаку, аромату і якості! Страви справжньої японської кухні з традиціями і натхненням до нової досконалості!
12.01.2018 15:06   854
МОЦ "Фелісія" із радістю повідомляє вам, що у польських університетах розпочалася вступна кампанія-2018!
07.11.2017 14:33   1537
Нові страви безсумнівно порадують навіть найвибагливішого гурмана
разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Використання матеріалів сайту дозволяється за умови обов'язкового вказівки активного, не закритого для індексації пошуковими системами, не скриптового гіперпосилання на сайт Полтава-Інфо - Poltava.Info, для друкованих видань - з формулюванням "за матеріалами сайту Poltava.Info".

Увага! Копіювання інформації із розділів Афіша Полтави, Заклади HoReCa, Здоров'я та краса, Каталог підприємств заборонене у будь-якому вигляді!

Адміністрація сайту Полтава-Інфо не завжди поділяє думку авторів статей і не несе відповідальності за зміст інформації, яка розміщується відвідувачами ресурсу.