28 Лютого,
05:06

Польський ВИШ та МОЦ "Фелісії" пропонують знижки для абітурієнтів-українців!

11.01.2019 20:39,   272
Друзі! У польських ВИШах зимова вступна кампанія 2018/2019 – саме в розпалі! Партнер МОЦ "Фелісії", Університет економіки, що в місті Бидгощ (WSG), запрошує на навчання і пропонує привабливі знижки для цьогорічних абітурієнтів.

ОТЖЕ! Для тих, хто подасть документи і оплатить вступний внесок до 15.01, його вартість становитиме 100 євро;
  • до 15.02 - 120 євро;
  • після 15.02 - 200 євро;
ПОСПІШАЙТЕ!

Увага! Вигідна пропозиція, для тих, хто обере для вступу спеціальність ДИЗАЙН! У зв’язку з тим, що Університет економіки (WSG) виграв проект по дофінансуванню, такі щасливчики отримають знижку 20% до кінця навчання:)))

Для консультацій телефонуйте:
(098) 444 60 54,
(099) 982 27 42
Рекомендуем почитать
28.01.2020 16:56   133
Суші та роли - це не просто звичайні страви для нас - це справжнє мистецтво , яке вимагає особливого підходу та техніки. Любов наших кухарів до своєї справи допомагає їм досягти особливого смаку, перетворити звичні всім інгредієнти, в справжній гастрономічний ШЕДЕВР!
02.09.2019 14:54   1085
Ресторан KiotoRich представляє оновлене меню - зустрічаємо осінь смачними новинками!
27.05.2019 20:51   1392
Доставка от 500 грн бесплатно.
15.04.2019 22:05   1193
ЩОНЕДІЛІ при замовленні пляшки вина Villa Krim – Ви отримуєте знижку - 50% на цю пляшку.
13.12.2018 17:00   1527
Уявляєте, ми разом вже 8 років. За ці роки нам пощастило бачити вас в найпрекрасніші моменти вашого життя. Ви приходите до нас на свої свята, на свої дні народження та ювілеї весіль.
12.11.2018 22:40   1704
Отже, стартує нова Суперпропозиція від KiotoRich!
02.10.2018 21:12   1231
Смачні, цікаві та яскраві – ось так коротко можна охарактеризувати наші нові страви.
04.05.2018 14:58   1527
Замовте роли або сети на доставку від 500 грн., та отримайте іншу(і), на Ваш вибір, дешевшу страву(и), В ПОДАРУНОК!!!
05.04.2018 17:48   1520
Відтепер, в КiotoRich, з понеділка по п’ятницю з 11:00 до 15:00 діє спеціальна пропозиція – БРАНЧІ!
21.02.2018 12:48   1607
Тріумф смаку, аромату і якості! Страви справжньої японської кухні з традиціями і натхненням до нової досконалості!
разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Використання матеріалів сайту дозволяється за умови обов'язкового вказівки активного, не закритого для індексації пошуковими системами, не скриптового гіперпосилання на сайт Полтава-Інфо - Poltava.Info, для друкованих видань - з формулюванням "за матеріалами сайту Poltava.Info".

Увага! Копіювання інформації із розділів Афіша Полтави, Заклади HoReCa, Здоров'я та краса, Каталог підприємств заборонене у будь-якому вигляді!

Адміністрація сайту Полтава-Інфо не завжди поділяє думку авторів статей і не несе відповідальності за зміст інформації, яка розміщується відвідувачами ресурсу.