17 Липня,
15:19

Вступ до словацького університету БЕЗ ІСПИТІВ!!

28.01.2019 20:49,   288
У європейських ВИШах вступна кампанія-2019/2020 – в самому розпалі! А це означає, що саме час подати заявку на вступ до вищих навчальних закладів Словаччини. Міжнародний освітній центр "Фелісія" пропонує вступ до університету Матея Бела (словацьк. Univerzita Mateja Bela) у місті Банська Бистриця. Основна перевага – зарахування БЕЗ ІСПИТІВ!!

 Університет Матея Бела. Довідка

- один із кращих університетів Словаччини і Східної Європи;
- економічний факультет вважається найкращим у країні:
- ВНЗ знаходиться у колоритному і мальовничому містечку Банська Бистриця, біля підніжжя Низьких Татр;
- Банська Бистриця – студентський рай, навчається велика кількість студентів з усієї Європи

Факультети:

- економічний факультет;
- факультет гуманітарних наук;
- факультет політичних наук та міжнародних відносин;
- факультет природничих наук;
- педагогічний факультет;
- юридичний факультет.

 Центр "Фелісія" запрошує на безкоштовні консультації щодо вступу до ВИШів Словаччини, Польщі, Чехії, а також Канади та Китаю.
(098) 444 60 54
(099) 982 27 42
Рекомендуем почитать
27.05.2019 20:51   328
Доставка от 500 грн бесплатно.
15.04.2019 22:05   343
ЩОНЕДІЛІ при замовленні пляшки вина Villa Krim – Ви отримуєте знижку - 50% на цю пляшку.
15.04.2019 21:53   229
Ми оновили меню, обов'язково спробуйте!
13.12.2018 17:00   707
Уявляєте, ми разом вже 8 років. За ці роки нам пощастило бачити вас в найпрекрасніші моменти вашого життя. Ви приходите до нас на свої свята, на свої дні народження та ювілеї весіль.
12.11.2018 22:40   909
Отже, стартує нова Суперпропозиція від KiotoRich!
02.10.2018 21:12   675
Смачні, цікаві та яскраві – ось так коротко можна охарактеризувати наші нові страви.
04.05.2018 14:58   915
Замовте роли або сети на доставку від 500 грн., та отримайте іншу(і), на Ваш вибір, дешевшу страву(и), В ПОДАРУНОК!!!
05.04.2018 17:48   906
Відтепер, в КiotoRich, з понеділка по п’ятницю з 11:00 до 15:00 діє спеціальна пропозиція – БРАНЧІ!
21.02.2018 12:48   1041
Тріумф смаку, аромату і якості! Страви справжньої японської кухні з традиціями і натхненням до нової досконалості!
12.01.2018 15:06   891
МОЦ "Фелісія" із радістю повідомляє вам, що у польських університетах розпочалася вступна кампанія-2018!
разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Використання матеріалів сайту дозволяється за умови обов'язкового вказівки активного, не закритого для індексації пошуковими системами, не скриптового гіперпосилання на сайт Полтава-Інфо - Poltava.Info, для друкованих видань - з формулюванням "за матеріалами сайту Poltava.Info".

Увага! Копіювання інформації із розділів Афіша Полтави, Заклади HoReCa, Здоров'я та краса, Каталог підприємств заборонене у будь-якому вигляді!

Адміністрація сайту Полтава-Інфо не завжди поділяє думку авторів статей і не несе відповідальності за зміст інформації, яка розміщується відвідувачами ресурсу.