22 Квітня,
22:55

Вступ до словацького університету БЕЗ ІСПИТІВ!!

28.01.2019 20:49,   264
У європейських ВИШах вступна кампанія-2019/2020 – в самому розпалі! А це означає, що саме час подати заявку на вступ до вищих навчальних закладів Словаччини. Міжнародний освітній центр "Фелісія" пропонує вступ до університету Матея Бела (словацьк. Univerzita Mateja Bela) у місті Банська Бистриця. Основна перевага – зарахування БЕЗ ІСПИТІВ!!

 Університет Матея Бела. Довідка

- один із кращих університетів Словаччини і Східної Європи;
- економічний факультет вважається найкращим у країні:
- ВНЗ знаходиться у колоритному і мальовничому містечку Банська Бистриця, біля підніжжя Низьких Татр;
- Банська Бистриця – студентський рай, навчається велика кількість студентів з усієї Європи

Факультети:

- економічний факультет;
- факультет гуманітарних наук;
- факультет політичних наук та міжнародних відносин;
- факультет природничих наук;
- педагогічний факультет;
- юридичний факультет.

 Центр "Фелісія" запрошує на безкоштовні консультації щодо вступу до ВИШів Словаччини, Польщі, Чехії, а також Канади та Китаю.
(098) 444 60 54
(099) 982 27 42
Рекомендуем почитать
15.04.2019 22:05   59
ЩОНЕДІЛІ при замовленні пляшки вина Villa Krim – Ви отримуєте знижку - 50% на цю пляшку.
15.04.2019 21:53   62
Ми оновили меню, обов'язково спробуйте!
13.12.2018 17:00   589
Уявляєте, ми разом вже 8 років. За ці роки нам пощастило бачити вас в найпрекрасніші моменти вашого життя. Ви приходите до нас на свої свята, на свої дні народження та ювілеї весіль.
12.11.2018 22:40   800
Отже, стартує нова Суперпропозиція від KiotoRich!
02.10.2018 21:12   584
Смачні, цікаві та яскраві – ось так коротко можна охарактеризувати наші нові страви.
04.05.2018 14:58   832
Замовте роли або сети на доставку від 500 грн., та отримайте іншу(і), на Ваш вибір, дешевшу страву(и), В ПОДАРУНОК!!!
05.04.2018 17:48   820
Відтепер, в КiotoRich, з понеділка по п’ятницю з 11:00 до 15:00 діє спеціальна пропозиція – БРАНЧІ!
21.02.2018 12:48   952
Тріумф смаку, аромату і якості! Страви справжньої японської кухні з традиціями і натхненням до нової досконалості!
12.01.2018 15:06   825
МОЦ "Фелісія" із радістю повідомляє вам, що у польських університетах розпочалася вступна кампанія-2018!
07.11.2017 14:33   1496
Нові страви безсумнівно порадують навіть найвибагливішого гурмана
разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Використання матеріалів сайту дозволяється за умови обов'язкового вказівки активного, не закритого для індексації пошуковими системами, не скриптового гіперпосилання на сайт Полтава-Інфо - Poltava.Info, для друкованих видань - з формулюванням "за матеріалами сайту Poltava.Info".

Увага! Копіювання інформації із розділів Афіша Полтави, Заклади HoReCa, Здоров'я та краса, Каталог підприємств заборонене у будь-якому вигляді!

Адміністрація сайту Полтава-Інфо не завжди поділяє думку авторів статей і не несе відповідальності за зміст інформації, яка розміщується відвідувачами ресурсу.