17 Липня,
15:28

Увага! Весняні подарунки від "Фелісії"!

08.03.2019 11:19,   171
Весна іде – ПОДАРУНКИ несе!

Міжнародній освітній центр "Фелісія" дарує ПРЕЗЕНТ для тих, хто хоче вступити до університетів Чехії. Зареєструйся на безкоштовну консультацію і гарантовано отримай у подарунок презентацію і ЗНИЖКУ на вивчення чеської мови!

Реєстрація за телефоном (Viber):
(099) 982-27-42
Рекомендуем почитать
27.05.2019 20:51   328
Доставка от 500 грн бесплатно.
15.04.2019 22:05   343
ЩОНЕДІЛІ при замовленні пляшки вина Villa Krim – Ви отримуєте знижку - 50% на цю пляшку.
15.04.2019 21:53   229
Ми оновили меню, обов'язково спробуйте!
13.12.2018 17:00   707
Уявляєте, ми разом вже 8 років. За ці роки нам пощастило бачити вас в найпрекрасніші моменти вашого життя. Ви приходите до нас на свої свята, на свої дні народження та ювілеї весіль.
12.11.2018 22:40   909
Отже, стартує нова Суперпропозиція від KiotoRich!
02.10.2018 21:12   675
Смачні, цікаві та яскраві – ось так коротко можна охарактеризувати наші нові страви.
04.05.2018 14:58   915
Замовте роли або сети на доставку від 500 грн., та отримайте іншу(і), на Ваш вибір, дешевшу страву(и), В ПОДАРУНОК!!!
05.04.2018 17:48   906
Відтепер, в КiotoRich, з понеділка по п’ятницю з 11:00 до 15:00 діє спеціальна пропозиція – БРАНЧІ!
21.02.2018 12:48   1041
Тріумф смаку, аромату і якості! Страви справжньої японської кухні з традиціями і натхненням до нової досконалості!
12.01.2018 15:06   891
МОЦ "Фелісія" із радістю повідомляє вам, що у польських університетах розпочалася вступна кампанія-2018!
разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Використання матеріалів сайту дозволяється за умови обов'язкового вказівки активного, не закритого для індексації пошуковими системами, не скриптового гіперпосилання на сайт Полтава-Інфо - Poltava.Info, для друкованих видань - з формулюванням "за матеріалами сайту Poltava.Info".

Увага! Копіювання інформації із розділів Афіша Полтави, Заклади HoReCa, Здоров'я та краса, Каталог підприємств заборонене у будь-якому вигляді!

Адміністрація сайту Полтава-Інфо не завжди поділяє думку авторів статей і не несе відповідальності за зміст інформації, яка розміщується відвідувачами ресурсу.