17 Липня,
16:13

Навчайтесь у Канаді разом з Міжнародним освітнім центром "Фелісія"!

22.03.2019 16:19,   137
Друзі! Ділимося з вами хорошою новиною - у нас з’явився новий освітній партнер з Канади - Confederation College. Навчальний заклад, який вартий вашої уваги!

Довідка. Confederation College - державний коледж Канади, заснований в 1967 році. Один з 24 акредитованих навчальних закладів провінції Онтаріо, що пропонує широкий вибір програм здобуття вищої освіти. Коледж пишається своїми результатами - 90,3% випускників знаходять роботу за фахом уже протягом перших 6-ти місяців після закінчення ВНЗ. Навчальні програми вдало поєднують в собі 50% теорії з 50% практикою. Коледж підтримує тісні зв'язки з місцевими компаніями і організаціями, роботодавці високо цінують випускників коледжу і завжди раді запропонувати студентам роботу.

 Ви можете обрати:

✔️інженерні напрямки
✔️охорону здоров’я
✔️бізнес
✔️захист природи
та багато інших спеціальностей.
Обирайте те, до чого у вас лежить душа!

 Усі безкоштовні консультації забезпечує МОЦ "Фелісія".

Телефонуйте:
(098) 444 60 54
(099) 982 27 42
Рекомендуем почитать
27.05.2019 20:51   328
Доставка от 500 грн бесплатно.
15.04.2019 22:05   343
ЩОНЕДІЛІ при замовленні пляшки вина Villa Krim – Ви отримуєте знижку - 50% на цю пляшку.
15.04.2019 21:53   230
Ми оновили меню, обов'язково спробуйте!
13.12.2018 17:00   708
Уявляєте, ми разом вже 8 років. За ці роки нам пощастило бачити вас в найпрекрасніші моменти вашого життя. Ви приходите до нас на свої свята, на свої дні народження та ювілеї весіль.
12.11.2018 22:40   909
Отже, стартує нова Суперпропозиція від KiotoRich!
02.10.2018 21:12   675
Смачні, цікаві та яскраві – ось так коротко можна охарактеризувати наші нові страви.
04.05.2018 14:58   916
Замовте роли або сети на доставку від 500 грн., та отримайте іншу(і), на Ваш вибір, дешевшу страву(и), В ПОДАРУНОК!!!
05.04.2018 17:48   906
Відтепер, в КiotoRich, з понеділка по п’ятницю з 11:00 до 15:00 діє спеціальна пропозиція – БРАНЧІ!
21.02.2018 12:48   1041
Тріумф смаку, аромату і якості! Страви справжньої японської кухні з традиціями і натхненням до нової досконалості!
12.01.2018 15:06   891
МОЦ "Фелісія" із радістю повідомляє вам, що у польських університетах розпочалася вступна кампанія-2018!
разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Використання матеріалів сайту дозволяється за умови обов'язкового вказівки активного, не закритого для індексації пошуковими системами, не скриптового гіперпосилання на сайт Полтава-Інфо - Poltava.Info, для друкованих видань - з формулюванням "за матеріалами сайту Poltava.Info".

Увага! Копіювання інформації із розділів Афіша Полтави, Заклади HoReCa, Здоров'я та краса, Каталог підприємств заборонене у будь-якому вигляді!

Адміністрація сайту Полтава-Інфо не завжди поділяє думку авторів статей і не несе відповідальності за зміст інформації, яка розміщується відвідувачами ресурсу.