22 Квітня,
23:32

Навчайтесь у Канаді разом з Міжнародним освітнім центром "Фелісія"!

22.03.2019 16:19,   116
Друзі! Ділимося з вами хорошою новиною - у нас з’явився новий освітній партнер з Канади - Confederation College. Навчальний заклад, який вартий вашої уваги!

Довідка. Confederation College - державний коледж Канади, заснований в 1967 році. Один з 24 акредитованих навчальних закладів провінції Онтаріо, що пропонує широкий вибір програм здобуття вищої освіти. Коледж пишається своїми результатами - 90,3% випускників знаходять роботу за фахом уже протягом перших 6-ти місяців після закінчення ВНЗ. Навчальні програми вдало поєднують в собі 50% теорії з 50% практикою. Коледж підтримує тісні зв'язки з місцевими компаніями і організаціями, роботодавці високо цінують випускників коледжу і завжди раді запропонувати студентам роботу.

 Ви можете обрати:

✔️інженерні напрямки
✔️охорону здоров’я
✔️бізнес
✔️захист природи
та багато інших спеціальностей.
Обирайте те, до чого у вас лежить душа!

 Усі безкоштовні консультації забезпечує МОЦ "Фелісія".

Телефонуйте:
(098) 444 60 54
(099) 982 27 42
Рекомендуем почитать
15.04.2019 22:05   59
ЩОНЕДІЛІ при замовленні пляшки вина Villa Krim – Ви отримуєте знижку - 50% на цю пляшку.
15.04.2019 21:53   62
Ми оновили меню, обов'язково спробуйте!
13.12.2018 17:00   589
Уявляєте, ми разом вже 8 років. За ці роки нам пощастило бачити вас в найпрекрасніші моменти вашого життя. Ви приходите до нас на свої свята, на свої дні народження та ювілеї весіль.
12.11.2018 22:40   801
Отже, стартує нова Суперпропозиція від KiotoRich!
02.10.2018 21:12   585
Смачні, цікаві та яскраві – ось так коротко можна охарактеризувати наші нові страви.
04.05.2018 14:58   832
Замовте роли або сети на доставку від 500 грн., та отримайте іншу(і), на Ваш вибір, дешевшу страву(и), В ПОДАРУНОК!!!
05.04.2018 17:48   820
Відтепер, в КiotoRich, з понеділка по п’ятницю з 11:00 до 15:00 діє спеціальна пропозиція – БРАНЧІ!
21.02.2018 12:48   952
Тріумф смаку, аромату і якості! Страви справжньої японської кухні з традиціями і натхненням до нової досконалості!
12.01.2018 15:06   825
МОЦ "Фелісія" із радістю повідомляє вам, що у польських університетах розпочалася вступна кампанія-2018!
07.11.2017 14:33   1496
Нові страви безсумнівно порадують навіть найвибагливішого гурмана
разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Використання матеріалів сайту дозволяється за умови обов'язкового вказівки активного, не закритого для індексації пошуковими системами, не скриптового гіперпосилання на сайт Полтава-Інфо - Poltava.Info, для друкованих видань - з формулюванням "за матеріалами сайту Poltava.Info".

Увага! Копіювання інформації із розділів Афіша Полтави, Заклади HoReCa, Здоров'я та краса, Каталог підприємств заборонене у будь-якому вигляді!

Адміністрація сайту Полтава-Інфо не завжди поділяє думку авторів статей і не несе відповідальності за зміст інформації, яка розміщується відвідувачами ресурсу.