18 Червня,
18:28

Університет економіки м. Бидгощ, Польща (WSG) дарує подарунки!

03.04.2019 12:58,   97
Приємна новина! 8 і 9 квітня відбудуться зустрічі з партнером Центру "Фелісія", представником Університету економіки (WSG, м. Бидгощ)!

У тебе є чудова нагода:

- ознайомитися з презентацією одного з кращих економічних ВИШів Польщі;
- дізнатися, які спеціальності пропонує ВНЗ;
- отримати відповіді на всі запитання.

До речі, на зустрічах будуть вручені класні подарунки тим, хто вже підписав договір на вступ до WSG. Але це ще не все! Ти також не залишишся без презенту)) Для цього тобі потрібно зареєструватися на зустріч, вирішити навчатися у WSG і підписати договір!

Чекаємо тебе на зустрічах!

Реєстрація за телефонами:
(099) 982 27 42, (098) 444 60 54
Рекомендуем почитать
27.05.2019 20:51   185
Доставка от 500 грн бесплатно.
15.04.2019 22:05   295
ЩОНЕДІЛІ при замовленні пляшки вина Villa Krim – Ви отримуєте знижку - 50% на цю пляшку.
15.04.2019 21:53   194
Ми оновили меню, обов'язково спробуйте!
13.12.2018 17:00   668
Уявляєте, ми разом вже 8 років. За ці роки нам пощастило бачити вас в найпрекрасніші моменти вашого життя. Ви приходите до нас на свої свята, на свої дні народження та ювілеї весіль.
12.11.2018 22:40   871
Отже, стартує нова Суперпропозиція від KiotoRich!
02.10.2018 21:12   651
Смачні, цікаві та яскраві – ось так коротко можна охарактеризувати наші нові страви.
04.05.2018 14:58   882
Замовте роли або сети на доставку від 500 грн., та отримайте іншу(і), на Ваш вибір, дешевшу страву(и), В ПОДАРУНОК!!!
05.04.2018 17:48   873
Відтепер, в КiotoRich, з понеділка по п’ятницю з 11:00 до 15:00 діє спеціальна пропозиція – БРАНЧІ!
21.02.2018 12:48   1012
Тріумф смаку, аромату і якості! Страви справжньої японської кухні з традиціями і натхненням до нової досконалості!
12.01.2018 15:06   867
МОЦ "Фелісія" із радістю повідомляє вам, що у польських університетах розпочалася вступна кампанія-2018!
разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Використання матеріалів сайту дозволяється за умови обов'язкового вказівки активного, не закритого для індексації пошуковими системами, не скриптового гіперпосилання на сайт Полтава-Інфо - Poltava.Info, для друкованих видань - з формулюванням "за матеріалами сайту Poltava.Info".

Увага! Копіювання інформації із розділів Афіша Полтави, Заклади HoReCa, Здоров'я та краса, Каталог підприємств заборонене у будь-якому вигляді!

Адміністрація сайту Полтава-Інфо не завжди поділяє думку авторів статей і не несе відповідальності за зміст інформації, яка розміщується відвідувачами ресурсу.