18 Червня,
17:45

"Алгоритм вступу до польського ВИШу. Крок за кроком" - реєстрація на семінар відкрита!

03.04.2019 15:06,   140
Інформація для тих, хто бажає вступити до польського ВИШу самостійно!! Міжнародний центр "Фелісія" проводить семінар "Алгоритм вступу до польського ВИШу. Крок за кроком", а також надає консультації. 

Коли? 6 квітня о 16.00
Де? Вул. Котляревського, 1/27, оф. 310, Центр "Фелісія?

З тренінгу ви дізнаєтесь:
- з чого почати та як пройти процедуру вступу до ВНЗ?
- які труднощі можуть виникати та як їх вирішувати?
а також отримаєте відповіді на усі запитання.

Реєстрація на семінар - обов‘язкова!

Телефони для додаткової інформації та реєстрації:
(099) 982 27 42
(068) 444 60 54
Рекомендуем почитать
27.05.2019 20:51   185
Доставка от 500 грн бесплатно.
15.04.2019 22:05   295
ЩОНЕДІЛІ при замовленні пляшки вина Villa Krim – Ви отримуєте знижку - 50% на цю пляшку.
15.04.2019 21:53   194
Ми оновили меню, обов'язково спробуйте!
13.12.2018 17:00   668
Уявляєте, ми разом вже 8 років. За ці роки нам пощастило бачити вас в найпрекрасніші моменти вашого життя. Ви приходите до нас на свої свята, на свої дні народження та ювілеї весіль.
12.11.2018 22:40   870
Отже, стартує нова Суперпропозиція від KiotoRich!
02.10.2018 21:12   651
Смачні, цікаві та яскраві – ось так коротко можна охарактеризувати наші нові страви.
04.05.2018 14:58   882
Замовте роли або сети на доставку від 500 грн., та отримайте іншу(і), на Ваш вибір, дешевшу страву(и), В ПОДАРУНОК!!!
05.04.2018 17:48   873
Відтепер, в КiotoRich, з понеділка по п’ятницю з 11:00 до 15:00 діє спеціальна пропозиція – БРАНЧІ!
21.02.2018 12:48   1012
Тріумф смаку, аромату і якості! Страви справжньої японської кухні з традиціями і натхненням до нової досконалості!
12.01.2018 15:06   867
МОЦ "Фелісія" із радістю повідомляє вам, що у польських університетах розпочалася вступна кампанія-2018!
разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Використання матеріалів сайту дозволяється за умови обов'язкового вказівки активного, не закритого для індексації пошуковими системами, не скриптового гіперпосилання на сайт Полтава-Інфо - Poltava.Info, для друкованих видань - з формулюванням "за матеріалами сайту Poltava.Info".

Увага! Копіювання інформації із розділів Афіша Полтави, Заклади HoReCa, Здоров'я та краса, Каталог підприємств заборонене у будь-якому вигляді!

Адміністрація сайту Полтава-Інфо не завжди поділяє думку авторів статей і не несе відповідальності за зміст інформації, яка розміщується відвідувачами ресурсу.