24 Травня,
03:48

Літо разом з МОЦ "Фелісія". Мовні школи за кордоном

22.04.2019 18:56,   111
Бажаєш провести канікули з користю? До твоєї уваги мовні літні школи, які організовує Міжнародний освітній центр "Фелісія". Польща, Чехія, Словаччина, Китай або Канада – обирай, куди хочеш помандрувати цього літа.

Літня мовна школа від "Фелісії" - це:
- можливість поглибити свій рівень польської, чеської, словацької, англійської чи китайської мов;
- розвиток навичок розмовної мови, аудіювання та письма;
- акцент на практичному використанні мови – говорити і розуміти;
- динамічні, різноманітні і мотивуючі заняття;
- насичена програма додаткових заходів (екскурсії, пікніки, ігри на свіжому повітрі);
- можливість познайомитися/подружитися з молоддю з усього світу.

Поспішай зареєструватися!
Телефонуй нам
(098) 444 60 54
(099) 982 27 42
Рекомендуем почитать
15.04.2019 22:05   170
ЩОНЕДІЛІ при замовленні пляшки вина Villa Krim – Ви отримуєте знижку - 50% на цю пляшку.
15.04.2019 21:53   148
Ми оновили меню, обов'язково спробуйте!
13.12.2018 17:00   636
Уявляєте, ми разом вже 8 років. За ці роки нам пощастило бачити вас в найпрекрасніші моменти вашого життя. Ви приходите до нас на свої свята, на свої дні народження та ювілеї весіль.
12.11.2018 22:40   843
Отже, стартує нова Суперпропозиція від KiotoRich!
02.10.2018 21:12   632
Смачні, цікаві та яскраві – ось так коротко можна охарактеризувати наші нові страви.
04.05.2018 14:58   869
Замовте роли або сети на доставку від 500 грн., та отримайте іншу(і), на Ваш вибір, дешевшу страву(и), В ПОДАРУНОК!!!
05.04.2018 17:48   859
Відтепер, в КiotoRich, з понеділка по п’ятницю з 11:00 до 15:00 діє спеціальна пропозиція – БРАНЧІ!
21.02.2018 12:48   997
Тріумф смаку, аромату і якості! Страви справжньої японської кухні з традиціями і натхненням до нової досконалості!
12.01.2018 15:06   853
МОЦ "Фелісія" із радістю повідомляє вам, що у польських університетах розпочалася вступна кампанія-2018!
07.11.2017 14:33   1537
Нові страви безсумнівно порадують навіть найвибагливішого гурмана
разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Використання матеріалів сайту дозволяється за умови обов'язкового вказівки активного, не закритого для індексації пошуковими системами, не скриптового гіперпосилання на сайт Полтава-Інфо - Poltava.Info, для друкованих видань - з формулюванням "за матеріалами сайту Poltava.Info".

Увага! Копіювання інформації із розділів Афіша Полтави, Заклади HoReCa, Здоров'я та краса, Каталог підприємств заборонене у будь-якому вигляді!

Адміністрація сайту Полтава-Інфо не завжди поділяє думку авторів статей і не несе відповідальності за зміст інформації, яка розміщується відвідувачами ресурсу.