24 Травня,
04:00

Полтавців запрошують вивчати мову та культуру Польщі

03.05.2019 14:54,   153
14-27 липня вриваємося у Люблін із групою щасливчиків, що на базі Люблінської політехніки будуть вивчати мову та культуру Польщі!

Хочете, щоб ваша дитина стала одним/однією із них? Тоді ловіть нагоду. І оцініть 5 фактів про літній курс:

1) літній курс – це 60 дидактичних годин вивчення мови 🧚‍♂️: це більше, ніж досить, щоб зануритися у специфіку мови і отримати навички спілкування.

2) повноцінне триразове харчування 🥐🍓☕️🍦 (✅ включено у вартість),

3) трансфер вже включений у вартість курсу 🚌🕹 ✅,

4) екскурсії та розважальна програма: не навчанням єдиним:) Більше тут: http://bit.ly/2J5j91M

5) супровід координатора проекту упродовж всієї поїздки, тому ваша дитина у безпеці та під наглядом. Їй завжди допоможуть при найменшій потребі:)

Басейн 💃🕺, сеанси кіно під відкритим небом 🍿🍿🍿 і нові друзі теж у програмі!

До речі, 90% відгуків учасників наших мандрівок відзначають у першу чергу насамперед відмінну компанію і кльовий настрій подорожей, можливість знайти друзів із найрізноманітніших міст України:)

Велика синя кнопка для реєстрації уже чекає вас за посиланням:) http://bit.ly/2J5j91M
Рекомендуем почитать
15.04.2019 22:05   170
ЩОНЕДІЛІ при замовленні пляшки вина Villa Krim – Ви отримуєте знижку - 50% на цю пляшку.
15.04.2019 21:53   148
Ми оновили меню, обов'язково спробуйте!
13.12.2018 17:00   636
Уявляєте, ми разом вже 8 років. За ці роки нам пощастило бачити вас в найпрекрасніші моменти вашого життя. Ви приходите до нас на свої свята, на свої дні народження та ювілеї весіль.
12.11.2018 22:40   843
Отже, стартує нова Суперпропозиція від KiotoRich!
02.10.2018 21:12   632
Смачні, цікаві та яскраві – ось так коротко можна охарактеризувати наші нові страви.
04.05.2018 14:58   869
Замовте роли або сети на доставку від 500 грн., та отримайте іншу(і), на Ваш вибір, дешевшу страву(и), В ПОДАРУНОК!!!
05.04.2018 17:48   859
Відтепер, в КiotoRich, з понеділка по п’ятницю з 11:00 до 15:00 діє спеціальна пропозиція – БРАНЧІ!
21.02.2018 12:48   997
Тріумф смаку, аромату і якості! Страви справжньої японської кухні з традиціями і натхненням до нової досконалості!
12.01.2018 15:06   853
МОЦ "Фелісія" із радістю повідомляє вам, що у польських університетах розпочалася вступна кампанія-2018!
07.11.2017 14:33   1537
Нові страви безсумнівно порадують навіть найвибагливішого гурмана
разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Використання матеріалів сайту дозволяється за умови обов'язкового вказівки активного, не закритого для індексації пошуковими системами, не скриптового гіперпосилання на сайт Полтава-Інфо - Poltava.Info, для друкованих видань - з формулюванням "за матеріалами сайту Poltava.Info".

Увага! Копіювання інформації із розділів Афіша Полтави, Заклади HoReCa, Здоров'я та краса, Каталог підприємств заборонене у будь-якому вигляді!

Адміністрація сайту Полтава-Інфо не завжди поділяє думку авторів статей і не несе відповідальності за зміст інформації, яка розміщується відвідувачами ресурсу.