18 Листопада,
18:04

У Полтаві відбудеться конференція "SmartCity"

11.09.2019 13:38,   165
20 вересня в нашому місті відбудеться Конференція "SmartCity" для бухгалтерів, власників бізнесу та ТОП-менеджерів всіх форм власності.

Організатор Конференції - Група IT-компаній "Інтелектуальний сервіс".

В період автоматизації бізнес-процесів та збільшення тенденції переведення роботи підприємств України на використання саме Електронного документообігу все більше бажаючих отримати цінні знання та навики впровадження даних трендів вже сьогодні.

Детальніше про подію - в Афіші Полтави на сторінці Конференція "SmartCity".
Група IT-компаній "Інтелектуальний сервіс"
Рекомендуем почитать
02.09.2019 14:54   338
Ресторан KiotoRich представляє оновлене меню - зустрічаємо осінь смачними новинками!
27.05.2019 20:51   609
Доставка от 500 грн бесплатно.
15.04.2019 22:05   481
ЩОНЕДІЛІ при замовленні пляшки вина Villa Krim – Ви отримуєте знижку - 50% на цю пляшку.
13.12.2018 17:00   821
Уявляєте, ми разом вже 8 років. За ці роки нам пощастило бачити вас в найпрекрасніші моменти вашого життя. Ви приходите до нас на свої свята, на свої дні народження та ювілеї весіль.
12.11.2018 22:40   1000
Отже, стартує нова Суперпропозиція від KiotoRich!
02.10.2018 21:12   759
Смачні, цікаві та яскраві – ось так коротко можна охарактеризувати наші нові страви.
04.05.2018 14:58   1052
Замовте роли або сети на доставку від 500 грн., та отримайте іншу(і), на Ваш вибір, дешевшу страву(и), В ПОДАРУНОК!!!
05.04.2018 17:48   1000
Відтепер, в КiotoRich, з понеділка по п’ятницю з 11:00 до 15:00 діє спеціальна пропозиція – БРАНЧІ!
21.02.2018 12:48   1121
Тріумф смаку, аромату і якості! Страви справжньої японської кухні з традиціями і натхненням до нової досконалості!
12.01.2018 15:06   953
МОЦ "Фелісія" із радістю повідомляє вам, що у польських університетах розпочалася вступна кампанія-2018!
разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Використання матеріалів сайту дозволяється за умови обов'язкового вказівки активного, не закритого для індексації пошуковими системами, не скриптового гіперпосилання на сайт Полтава-Інфо - Poltava.Info, для друкованих видань - з формулюванням "за матеріалами сайту Poltava.Info".

Увага! Копіювання інформації із розділів Афіша Полтави, Заклади HoReCa, Здоров'я та краса, Каталог підприємств заборонене у будь-якому вигляді!

Адміністрація сайту Полтава-Інфо не завжди поділяє думку авторів статей і не несе відповідальності за зміст інформації, яка розміщується відвідувачами ресурсу.