17 Вересня,
18:17

Палкий привіт з Китаю. Як Центр "Фелісія" провів зустріч із старшокласниками у Горішніх Плавнях

12.09.2019 14:39,   37
Зараз у нас активно відбуваються зустрічі зі школярами, під час яких ми знайомимо молодь з Міжнародним освітнім центром "Фелісія" та сферами нашої діяльності. Такі заходи проводимо в різних населених пунктах Полтавщини. Вчора повернулися з Горішніх Плавнів! Презентували нашу компанію, а також розповіли про зміни, які цьогоріч торкнулися сфери вступу до закордонних ВИШів (умови, документи, законодавство).

Вишенька програми – пряма трансляція з Китаю від нашої студентки Каті Ступак, яка цьогоріч вступила на 1 курс до Піднебесної! Вона привітала усіх присутніх і трішки розповіла про себе. Це було дуже душевно і приємно!

А ввечері на батьківських зборах, мама Каті більш детально поділилася інформацією про умови проживання і навчання у Китаї.

Якщо ви також замислюєтеся над навчанням за кордоном, хочете здобути освіту в Європі, Китаї чи Канаді, - ми з радістю вам у цьому допоможемо! Записуйтесь на консультацію. Нагадаємо, вони у нас – БЕЗКОШТОВНІ.

(098) 444 60 54
(099) 982 27 42
Рекомендуем почитать
02.09.2019 14:54   83
Ресторан KiotoRich представляє оновлене меню - зустрічаємо осінь смачними новинками!
27.05.2019 20:51   498
Доставка от 500 грн бесплатно.
15.04.2019 22:05   414
ЩОНЕДІЛІ при замовленні пляшки вина Villa Krim – Ви отримуєте знижку - 50% на цю пляшку.
13.12.2018 17:00   761
Уявляєте, ми разом вже 8 років. За ці роки нам пощастило бачити вас в найпрекрасніші моменти вашого життя. Ви приходите до нас на свої свята, на свої дні народження та ювілеї весіль.
12.11.2018 22:40   957
Отже, стартує нова Суперпропозиція від KiotoRich!
02.10.2018 21:12   719
Смачні, цікаві та яскраві – ось так коротко можна охарактеризувати наші нові страви.
04.05.2018 14:58   1005
Замовте роли або сети на доставку від 500 грн., та отримайте іншу(і), на Ваш вибір, дешевшу страву(и), В ПОДАРУНОК!!!
05.04.2018 17:48   952
Відтепер, в КiotoRich, з понеділка по п’ятницю з 11:00 до 15:00 діє спеціальна пропозиція – БРАНЧІ!
21.02.2018 12:48   1083
Тріумф смаку, аромату і якості! Страви справжньої японської кухні з традиціями і натхненням до нової досконалості!
12.01.2018 15:06   923
МОЦ "Фелісія" із радістю повідомляє вам, що у польських університетах розпочалася вступна кампанія-2018!
разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Використання матеріалів сайту дозволяється за умови обов'язкового вказівки активного, не закритого для індексації пошуковими системами, не скриптового гіперпосилання на сайт Полтава-Інфо - Poltava.Info, для друкованих видань - з формулюванням "за матеріалами сайту Poltava.Info".

Увага! Копіювання інформації із розділів Афіша Полтави, Заклади HoReCa, Здоров'я та краса, Каталог підприємств заборонене у будь-якому вигляді!

Адміністрація сайту Полтава-Інфо не завжди поділяє думку авторів статей і не несе відповідальності за зміст інформації, яка розміщується відвідувачами ресурсу.