16 Грудня,
11:57

Для МОЦ "Фелісія" – зустріч зі школярами – свято!

04.10.2019 15:52,   276
Коли спілкуватися зі школярами, як не на початку нового навчального року! Коли вони повні енергії, сил і натхнення та мають амбітні плани на майбутнє! Ми продовжуємо хорошу традицію зустрічі зі старшокласниками. Цього разу відвідали 29 школу м. Полтави. Дуже любимо цю школу! По-перше, там чудові учні, допитливі і які знають, чого хочуть у житті. По-друге, директор Микола Іванович Орловський – мегапозитивна людина, готовий завжди простягнути руку допомоги і з радістю готовий до будь-якої співпраці! Дякуємо вам безмежно! Дуже цінуємо це)

Наш директор Олена Степанівна Катаєва розповіла старшокласникам, що з Центром "Фелісія" мрія навчатися за кордоном – стане реальністю. Польща, Чехія, Словаччина, Канада, а особливо Китай, де стільки перспектив відкривається перед випускниками ВИШів! Усі ці країни можна підкорити разом з "Фелісією". Нагадаємо, усі консультації – БЕЗКОШТОВНІ! Завітайте до нашого офісу у самому центрі міста на вулиці Котляревського, 3 (оф. 310). Або телефонуйте)
(098) 444 60 54
(099) 982 27 42
Рекомендуем почитать
02.09.2019 14:54   956
Ресторан KiotoRich представляє оновлене меню - зустрічаємо осінь смачними новинками!
27.05.2019 20:51   1224
Доставка от 500 грн бесплатно.
15.04.2019 22:05   1082
ЩОНЕДІЛІ при замовленні пляшки вина Villa Krim – Ви отримуєте знижку - 50% на цю пляшку.
13.12.2018 17:00   1415
Уявляєте, ми разом вже 8 років. За ці роки нам пощастило бачити вас в найпрекрасніші моменти вашого життя. Ви приходите до нас на свої свята, на свої дні народження та ювілеї весіль.
12.11.2018 22:40   1596
Отже, стартує нова Суперпропозиція від KiotoRich!
02.10.2018 21:12   1155
Смачні, цікаві та яскраві – ось так коротко можна охарактеризувати наші нові страви.
04.05.2018 14:58   1453
Замовте роли або сети на доставку від 500 грн., та отримайте іншу(і), на Ваш вибір, дешевшу страву(и), В ПОДАРУНОК!!!
05.04.2018 17:48   1412
Відтепер, в КiotoRich, з понеділка по п’ятницю з 11:00 до 15:00 діє спеціальна пропозиція – БРАНЧІ!
21.02.2018 12:48   1517
Тріумф смаку, аромату і якості! Страви справжньої японської кухні з традиціями і натхненням до нової досконалості!
12.01.2018 15:06   1342
МОЦ "Фелісія" із радістю повідомляє вам, що у польських університетах розпочалася вступна кампанія-2018!
разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Використання матеріалів сайту дозволяється за умови обов'язкового вказівки активного, не закритого для індексації пошуковими системами, не скриптового гіперпосилання на сайт Полтава-Інфо - Poltava.Info, для друкованих видань - з формулюванням "за матеріалами сайту Poltava.Info".

Увага! Копіювання інформації із розділів Афіша Полтави, Заклади HoReCa, Здоров'я та краса, Каталог підприємств заборонене у будь-якому вигляді!

Адміністрація сайту Полтава-Інфо не завжди поділяє думку авторів статей і не несе відповідальності за зміст інформації, яка розміщується відвідувачами ресурсу.