26 Лютого,
08:26

Для МОЦ "Фелісія" – зустріч зі школярами – свято!

04.10.2019 15:52,   314
Коли спілкуватися зі школярами, як не на початку нового навчального року! Коли вони повні енергії, сил і натхнення та мають амбітні плани на майбутнє! Ми продовжуємо хорошу традицію зустрічі зі старшокласниками. Цього разу відвідали 29 школу м. Полтави. Дуже любимо цю школу! По-перше, там чудові учні, допитливі і які знають, чого хочуть у житті. По-друге, директор Микола Іванович Орловський – мегапозитивна людина, готовий завжди простягнути руку допомоги і з радістю готовий до будь-якої співпраці! Дякуємо вам безмежно! Дуже цінуємо це)

Наш директор Олена Степанівна Катаєва розповіла старшокласникам, що з Центром "Фелісія" мрія навчатися за кордоном – стане реальністю. Польща, Чехія, Словаччина, Канада, а особливо Китай, де стільки перспектив відкривається перед випускниками ВИШів! Усі ці країни можна підкорити разом з "Фелісією". Нагадаємо, усі консультації – БЕЗКОШТОВНІ! Завітайте до нашого офісу у самому центрі міста на вулиці Котляревського, 3 (оф. 310). Або телефонуйте)
(098) 444 60 54
(099) 982 27 42
Рекомендуем почитать
28.01.2020 16:56   127
Суші та роли - це не просто звичайні страви для нас - це справжнє мистецтво , яке вимагає особливого підходу та техніки. Любов наших кухарів до своєї справи допомагає їм досягти особливого смаку, перетворити звичні всім інгредієнти, в справжній гастрономічний ШЕДЕВР!
02.09.2019 14:54   1084
Ресторан KiotoRich представляє оновлене меню - зустрічаємо осінь смачними новинками!
27.05.2019 20:51   1388
Доставка от 500 грн бесплатно.
15.04.2019 22:05   1193
ЩОНЕДІЛІ при замовленні пляшки вина Villa Krim – Ви отримуєте знижку - 50% на цю пляшку.
13.12.2018 17:00   1526
Уявляєте, ми разом вже 8 років. За ці роки нам пощастило бачити вас в найпрекрасніші моменти вашого життя. Ви приходите до нас на свої свята, на свої дні народження та ювілеї весіль.
12.11.2018 22:40   1703
Отже, стартує нова Суперпропозиція від KiotoRich!
02.10.2018 21:12   1230
Смачні, цікаві та яскраві – ось так коротко можна охарактеризувати наші нові страви.
04.05.2018 14:58   1527
Замовте роли або сети на доставку від 500 грн., та отримайте іншу(і), на Ваш вибір, дешевшу страву(и), В ПОДАРУНОК!!!
05.04.2018 17:48   1519
Відтепер, в КiotoRich, з понеділка по п’ятницю з 11:00 до 15:00 діє спеціальна пропозиція – БРАНЧІ!
21.02.2018 12:48   1606
Тріумф смаку, аромату і якості! Страви справжньої японської кухні з традиціями і натхненням до нової досконалості!
разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Використання матеріалів сайту дозволяється за умови обов'язкового вказівки активного, не закритого для індексації пошуковими системами, не скриптового гіперпосилання на сайт Полтава-Інфо - Poltava.Info, для друкованих видань - з формулюванням "за матеріалами сайту Poltava.Info".

Увага! Копіювання інформації із розділів Афіша Полтави, Заклади HoReCa, Здоров'я та краса, Каталог підприємств заборонене у будь-якому вигляді!

Адміністрація сайту Полтава-Інфо не завжди поділяє думку авторів статей і не несе відповідальності за зміст інформації, яка розміщується відвідувачами ресурсу.