16 Вересня,
01:45

Бранчі від 109 грн

05.04.2018 17:48,   952
Відтепер, в КiotoRich, з понеділка по п’ятницю з 11:00 до 15:00 діє спеціальна пропозиція – БРАНЧІ!

В нашому меню три варіанти бранчів і всі вони варті уваги!

Ранок настає тоді, коли Вам зручно! Саме час влаштувати апетитну паузу.

Наш Бранч – це запрошення до свята в будні.

Влаштуй собі насолоду смаком, скориставшись нашою вигідною пропозицією!

* На цю пропозицію НЕ ДІЮТЬ будь-які інші знижки
і акції (віп-карти, заберу сам, дисконтні картки та інші)


Рекомендуем почитать
02.09.2019 14:54   77
Ресторан KiotoRich представляє оновлене меню - зустрічаємо осінь смачними новинками!
27.05.2019 20:51   494
Доставка от 500 грн бесплатно.
15.04.2019 22:05   412
ЩОНЕДІЛІ при замовленні пляшки вина Villa Krim – Ви отримуєте знижку - 50% на цю пляшку.
13.12.2018 17:00   760
Уявляєте, ми разом вже 8 років. За ці роки нам пощастило бачити вас в найпрекрасніші моменти вашого життя. Ви приходите до нас на свої свята, на свої дні народження та ювілеї весіль.
12.11.2018 22:40   957
Отже, стартує нова Суперпропозиція від KiotoRich!
02.10.2018 21:12   718
Смачні, цікаві та яскраві – ось так коротко можна охарактеризувати наші нові страви.
04.05.2018 14:58   1005
Замовте роли або сети на доставку від 500 грн., та отримайте іншу(і), на Ваш вибір, дешевшу страву(и), В ПОДАРУНОК!!!
21.02.2018 12:48   1083
Тріумф смаку, аромату і якості! Страви справжньої японської кухні з традиціями і натхненням до нової досконалості!
12.01.2018 15:06   923
МОЦ "Фелісія" із радістю повідомляє вам, що у польських університетах розпочалася вступна кампанія-2018!
07.11.2017 14:33   1662
Нові страви безсумнівно порадують навіть найвибагливішого гурмана
разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Використання матеріалів сайту дозволяється за умови обов'язкового вказівки активного, не закритого для індексації пошуковими системами, не скриптового гіперпосилання на сайт Полтава-Інфо - Poltava.Info, для друкованих видань - з формулюванням "за матеріалами сайту Poltava.Info".

Увага! Копіювання інформації із розділів Афіша Полтави, Заклади HoReCa, Здоров'я та краса, Каталог підприємств заборонене у будь-якому вигляді!

Адміністрація сайту Полтава-Інфо не завжди поділяє думку авторів статей і не несе відповідальності за зміст інформації, яка розміщується відвідувачами ресурсу.