20 Серпня,
17:47

Бранчі від 109 грн

05.04.2018 17:48,   400
Відтепер, в КiotoRich, з понеділка по п’ятницю з 11:00 до 15:00 діє спеціальна пропозиція – БРАНЧІ!

В нашому меню три варіанти бранчів і всі вони варті уваги!

Ранок настає тоді, коли Вам зручно! Саме час влаштувати апетитну паузу.

Наш Бранч – це запрошення до свята в будні.

Влаштуй собі насолоду смаком, скориставшись нашою вигідною пропозицією!

* На цю пропозицію НЕ ДІЮТЬ будь-які інші знижки
і акції (віп-карти, заберу сам, дисконтні картки та інші)


Рекомендуем почитать
04.05.2018 14:58   416
Замовте роли або сети на доставку від 500 грн., та отримайте іншу(і), на Ваш вибір, дешевшу страву(и), В ПОДАРУНОК!!!
21.02.2018 12:48   684
Тріумф смаку, аромату і якості! Страви справжньої японської кухні з традиціями і натхненням до нової досконалості!
12.01.2018 15:06   566
МОЦ "Фелісія" із радістю повідомляє вам, що у польських університетах розпочалася вступна кампанія-2018!
07.11.2017 14:33   1143
Нові страви безсумнівно порадують навіть найвибагливішого гурмана
26.08.2017 15:08   1656
Комплексные обеды в кафе "Легенда" всего за 55 грн.
12.08.2017 09:13   2393
УВАГА!  У нас стартує нова акція «ЛОВИ МОМЕНТ» ЩОДНЯ з 15:00 до 18:00 в ресторані KiotoRich замовивши будь-яку страву, ви отримуєте другу, таку саму, В ПОДАРУНОК!!! *
03.08.2017 23:31   2361
10.06.2017 10:43   1146
Очікуйте тільки хороше! Відчувайте прекрасне! Відкривайте нове! Отримуйте все найкраще!
29.05.2017 15:06   1057
Чувствуете голод? Приходите с 12:00 до 16:00 на комплексные обеды в Гриль-паб "Ворскла", у нас приготовлено много вкусного!
27.04.2017 15:37   1348
Друзі! Ми знову до Вас з хорошими новинами! Це - справжній шок!
разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Використання матеріалів сайту дозволяється за умови обов'язкового вказівки активного, не закритого для індексації пошуковими системами, не скриптового гіперпосилання на сайт Полтава-Інфо - Poltava.Info, для друкованих видань - з формулюванням "за матеріалами сайту Poltava.Info".

Увага! Копіювання інформації із розділів Афіша Полтави, Заклади HoReCa, Здоров'я та краса, Каталог підприємств заборонене у будь-якому вигляді!

Адміністрація сайту Полтава-Інфо не завжди поділяє думку авторів статей і не несе відповідальності за зміст інформації, яка розміщується відвідувачами ресурсу.