26 Лютого,
09:01

Kioto Rich: Menu 2.0

28.01.2020 16:56,   129
Суші та роли - це не просто звичайні страви для нас - це справжнє мистецтво , яке вимагає особливого підходу та техніки. Любов наших кухарів до своєї справи допомагає їм досягти особливого смаку, перетворити звичні всім інгредієнти, в справжній гастрономічний ШЕДЕВР!

Сьогодні у нас оновлення МЕНЮ - чекаємо на Вас! Відчуйте атмосферу особливого тепла і гостинності в улюбленому #KiotoRich!
Спробуйте те, що потім Вам буде снитися!

До зустрічі в Kioto Rich!

Замовляй на сайті: kiotorich.com
Kioto Rich / Кіото-бар
тел. +38-097-755-83-83
тел. +38-066-773-58-08
------------------------------------------------------
Kioto Rich (Кіото-бар)
м. Полтава, вул. Європейська, 8
тел. +38-097-755-83-83
тел. +38-066-773-58-08

Сайт: kiotorich.com

Ми в соцмережах:
instagram.com/kiotorichroll/
facebook.com/kiotorichpoltava


КІОТО    МЕНЮ    СУШІ   
Рекомендуем почитать
02.09.2019 14:54   1084
Ресторан KiotoRich представляє оновлене меню - зустрічаємо осінь смачними новинками!
27.05.2019 20:51   1389
Доставка от 500 грн бесплатно.
15.04.2019 22:05   1193
ЩОНЕДІЛІ при замовленні пляшки вина Villa Krim – Ви отримуєте знижку - 50% на цю пляшку.
13.12.2018 17:00   1526
Уявляєте, ми разом вже 8 років. За ці роки нам пощастило бачити вас в найпрекрасніші моменти вашого життя. Ви приходите до нас на свої свята, на свої дні народження та ювілеї весіль.
12.11.2018 22:40   1703
Отже, стартує нова Суперпропозиція від KiotoRich!
02.10.2018 21:12   1230
Смачні, цікаві та яскраві – ось так коротко можна охарактеризувати наші нові страви.
04.05.2018 14:58   1527
Замовте роли або сети на доставку від 500 грн., та отримайте іншу(і), на Ваш вибір, дешевшу страву(и), В ПОДАРУНОК!!!
05.04.2018 17:48   1519
Відтепер, в КiotoRich, з понеділка по п’ятницю з 11:00 до 15:00 діє спеціальна пропозиція – БРАНЧІ!
21.02.2018 12:48   1606
Тріумф смаку, аромату і якості! Страви справжньої японської кухні з традиціями і натхненням до нової досконалості!
12.01.2018 15:06   1406
МОЦ "Фелісія" із радістю повідомляє вам, що у польських університетах розпочалася вступна кампанія-2018!
разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Використання матеріалів сайту дозволяється за умови обов'язкового вказівки активного, не закритого для індексації пошуковими системами, не скриптового гіперпосилання на сайт Полтава-Інфо - Poltava.Info, для друкованих видань - з формулюванням "за матеріалами сайту Poltava.Info".

Увага! Копіювання інформації із розділів Афіша Полтави, Заклади HoReCa, Здоров'я та краса, Каталог підприємств заборонене у будь-якому вигляді!

Адміністрація сайту Полтава-Інфо не завжди поділяє думку авторів статей і не несе відповідальності за зміст інформації, яка розміщується відвідувачами ресурсу.