17 Липня,
15:59

УВАГА! В Kioto Rich діє МЕГААКЦІЯ "ДОСТАВКА ЗАДОВОЛЕННЯ"

04.05.2018 14:58,   916
1+1=1

З понеділка по п`ятницю

з 11:00 до 17:00


Замовте роли або сети на доставку від 500 грн., та отримайте іншу(і), на Ваш вибір, дешевшу страву(и), В ПОДАРУНОК!!!


*Замовлення виконується протягом двох годин, після прийняття Вашого замовлення.
*У  святкові дні (14 лютого, 8 березня тощо) час на приготування може бути збільшено з  моменту оформлення замовлення.
*Не підсумовується з іншими акціями, знижками та пропозиціями.


ПОДЗВОНІТЬ ТА ЗАМОВТЕ ДОСТАВКУ!
.
Kioto Rich / Кіото-бар
тел. +38-097-755-83-83
тел. +38-066-773-58-08

Правила на kiotorich.com
Рекомендуем почитать
27.05.2019 20:51   328
Доставка от 500 грн бесплатно.
15.04.2019 22:05   343
ЩОНЕДІЛІ при замовленні пляшки вина Villa Krim – Ви отримуєте знижку - 50% на цю пляшку.
15.04.2019 21:53   230
Ми оновили меню, обов'язково спробуйте!
13.12.2018 17:00   708
Уявляєте, ми разом вже 8 років. За ці роки нам пощастило бачити вас в найпрекрасніші моменти вашого життя. Ви приходите до нас на свої свята, на свої дні народження та ювілеї весіль.
12.11.2018 22:40   909
Отже, стартує нова Суперпропозиція від KiotoRich!
02.10.2018 21:12   675
Смачні, цікаві та яскраві – ось так коротко можна охарактеризувати наші нові страви.
05.04.2018 17:48   906
Відтепер, в КiotoRich, з понеділка по п’ятницю з 11:00 до 15:00 діє спеціальна пропозиція – БРАНЧІ!
21.02.2018 12:48   1041
Тріумф смаку, аромату і якості! Страви справжньої японської кухні з традиціями і натхненням до нової досконалості!
12.01.2018 15:06   891
МОЦ "Фелісія" із радістю повідомляє вам, що у польських університетах розпочалася вступна кампанія-2018!
07.11.2017 14:33   1602
Нові страви безсумнівно порадують навіть найвибагливішого гурмана
разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Використання матеріалів сайту дозволяється за умови обов'язкового вказівки активного, не закритого для індексації пошуковими системами, не скриптового гіперпосилання на сайт Полтава-Інфо - Poltava.Info, для друкованих видань - з формулюванням "за матеріалами сайту Poltava.Info".

Увага! Копіювання інформації із розділів Афіша Полтави, Заклади HoReCa, Здоров'я та краса, Каталог підприємств заборонене у будь-якому вигляді!

Адміністрація сайту Полтава-Інфо не завжди поділяє думку авторів статей і не несе відповідальності за зміст інформації, яка розміщується відвідувачами ресурсу.