22 Квітня,
23:21

Слова, на які Ви давно чекали: НОВЕ МЕНЮ В KIOTO RICH!

02.10.2018 21:12,   585
Смачні, цікаві та яскраві – ось так коротко можна охарактеризувати наші нові страви.

Останнім часом ми досить сміливо експериментували – чого варті одні тільки роли Кокаїн, Кранч роли або такі сміливі наші роли – зі смаком тар-тар! 🙂 – і обов’язково продовжуємо радувати вас незвичайними продуктами та поєднаннями і далі…

Загалом, зустрічайте чудові новинки: Сет Інстаграм та оновлений осінній Сет Мальдіви.

Обов’язково до дегустації рол Шанхай з найніжнішим сирним краб-кремом, рол Ніжний лосось, вишуканий рол Манго-лосось, а також Запечений рол з фірмовим Які соусом. Цікаве поєднання смаків для любителів незабутніх гастрономічних вражень – це Запечений рол Тар-тар з лососем! Також рекомендуємо спробувати оригінальну новинку – рол Запечений японський жульєн! Стрімко набирають популярності і роли з традиційними смаками, наприклад, вже знайомий Вам, рол Філадельфя інстаграм!

А ще ми приготували для Вас салати-новинки – Салат з язиком, та салат Полтава – рекомендуємо негайно скуштувати!

Маємо надію, що наші осінні новинки обов"язково вам сподобаються!

Ми чекаємо Вас в KiotoRich за новими, тільки найприємнішими враженнями!


МЕНЮ    КІОТО   
Рекомендуем почитать
15.04.2019 22:05   59
ЩОНЕДІЛІ при замовленні пляшки вина Villa Krim – Ви отримуєте знижку - 50% на цю пляшку.
15.04.2019 21:53   62
Ми оновили меню, обов'язково спробуйте!
13.12.2018 17:00   589
Уявляєте, ми разом вже 8 років. За ці роки нам пощастило бачити вас в найпрекрасніші моменти вашого життя. Ви приходите до нас на свої свята, на свої дні народження та ювілеї весіль.
12.11.2018 22:40   801
Отже, стартує нова Суперпропозиція від KiotoRich!
04.05.2018 14:58   832
Замовте роли або сети на доставку від 500 грн., та отримайте іншу(і), на Ваш вибір, дешевшу страву(и), В ПОДАРУНОК!!!
05.04.2018 17:48   820
Відтепер, в КiotoRich, з понеділка по п’ятницю з 11:00 до 15:00 діє спеціальна пропозиція – БРАНЧІ!
21.02.2018 12:48   952
Тріумф смаку, аромату і якості! Страви справжньої японської кухні з традиціями і натхненням до нової досконалості!
12.01.2018 15:06   825
МОЦ "Фелісія" із радістю повідомляє вам, що у польських університетах розпочалася вступна кампанія-2018!
07.11.2017 14:33   1496
Нові страви безсумнівно порадують навіть найвибагливішого гурмана
26.08.2017 15:08   1845
Комплексные обеды в кафе "Легенда" всего за 55 грн.
разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Використання матеріалів сайту дозволяється за умови обов'язкового вказівки активного, не закритого для індексації пошуковими системами, не скриптового гіперпосилання на сайт Полтава-Інфо - Poltava.Info, для друкованих видань - з формулюванням "за матеріалами сайту Poltava.Info".

Увага! Копіювання інформації із розділів Афіша Полтави, Заклади HoReCa, Здоров'я та краса, Каталог підприємств заборонене у будь-якому вигляді!

Адміністрація сайту Полтава-Інфо не завжди поділяє думку авторів статей і не несе відповідальності за зміст інформації, яка розміщується відвідувачами ресурсу.