19 Листопада,
01:31

Ресторан KiotoRich представляє оновлене меню

02.09.2019 14:54,   339
Ресторан KiotoRich представляє оновлене меню - зустрічаємо осінь смачними новинками!

♡ Філософія меню - витончене поєднання кулінарних традицій Японії і сучасних гастрономічних тенденцій. Ми любимо і вміємо виконувати побажання наших гостей, тому в новому меню ми зберегли страви, які стали справжніми хітами нашого ресторану і, звичайно ж, додали оригінальні новинки!

♡ Запрошуємо Вас скуштувати нові страви за келихом вина в ресторані KiotoRich і чекаємо відвертої оцінки...
◇ Ласкаво просимо!

KiotoRich (Кіото-бар)
вул. Європейська, 8
◇066-773-58-08
◇097-755-83-83
kiotorich.com

Рекомендуем почитать
27.05.2019 20:51   609
Доставка от 500 грн бесплатно.
15.04.2019 22:05   481
ЩОНЕДІЛІ при замовленні пляшки вина Villa Krim – Ви отримуєте знижку - 50% на цю пляшку.
13.12.2018 17:00   821
Уявляєте, ми разом вже 8 років. За ці роки нам пощастило бачити вас в найпрекрасніші моменти вашого життя. Ви приходите до нас на свої свята, на свої дні народження та ювілеї весіль.
12.11.2018 22:40   1000
Отже, стартує нова Суперпропозиція від KiotoRich!
02.10.2018 21:12   759
Смачні, цікаві та яскраві – ось так коротко можна охарактеризувати наші нові страви.
04.05.2018 14:58   1052
Замовте роли або сети на доставку від 500 грн., та отримайте іншу(і), на Ваш вибір, дешевшу страву(и), В ПОДАРУНОК!!!
05.04.2018 17:48   1001
Відтепер, в КiotoRich, з понеділка по п’ятницю з 11:00 до 15:00 діє спеціальна пропозиція – БРАНЧІ!
21.02.2018 12:48   1122
Тріумф смаку, аромату і якості! Страви справжньої японської кухні з традиціями і натхненням до нової досконалості!
12.01.2018 15:06   953
МОЦ "Фелісія" із радістю повідомляє вам, що у польських університетах розпочалася вступна кампанія-2018!
07.11.2017 14:33   1717
Нові страви безсумнівно порадують навіть найвибагливішого гурмана
разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Використання матеріалів сайту дозволяється за умови обов'язкового вказівки активного, не закритого для індексації пошуковими системами, не скриптового гіперпосилання на сайт Полтава-Інфо - Poltava.Info, для друкованих видань - з формулюванням "за матеріалами сайту Poltava.Info".

Увага! Копіювання інформації із розділів Афіша Полтави, Заклади HoReCa, Здоров'я та краса, Каталог підприємств заборонене у будь-якому вигляді!

Адміністрація сайту Полтава-Інфо не завжди поділяє думку авторів статей і не несе відповідальності за зміст інформації, яка розміщується відвідувачами ресурсу.