19 Сентября,
20:00

Зустрічайте нове меню від Kioto Rich!

17.01.2017 12:28,   735
Зустрічайте! Наше НОВЕ МЕНЮ!
Kioto Rich запевняє - це стане новим відкриттям для Вас!

Зміни завжди на краще і в Kioto Rich Вам легко це доведуть.

Наше нове меню - це втілення в життя нових ідей, воно має новий формат і ми ввели нові позиції в наше нове меню, щоб навіть постійні гості могли отримувати задоволення від різноманітності та асортименту страв.

Із задоволенням представляємо Вам Сет Дабл, Сет Фьюжн, Сет Мадагаскар. А також новенькі роли Панда, Чікен рол та рол Хот Вегас. Із гарячих страв обов"язково скуштуйте смачнючий Гострий Тайський суп та Свинні ребра по-китайські. Із десертів пропонуємо наш незабутній Чізкейк Кіото Річ. Також, деякі давно знайомі страви отримали нове життя.

Отримуйте задоволення від незабутніх страв, наповнених японськими традиціями! І всім смачного!

Вже чекаємо на Вас в Kioto Rich за адресою:
вул. Європейська, 8.
Телефонуйте: 097-755-83-83, 066-773-58-08 та 0532-56-56-78.
Меню можна знайти на нашому сайті http://kioto.richfood.com.ua/?cat=31
Приєднуйтесь до нас в соцмережах:
https://vk.com/kiotorich
facebook.com/kiotorichpoltava
instagram.com/kiotorichroll/
Рекомендуем почитать
26.08.2017 15:08   948
Комплексные обеды в кафе "Легенда" всего за 55 грн.
12.08.2017 09:13   1616
УВАГА!  У нас стартує нова акція «ЛОВИ МОМЕНТ» ЩОДНЯ з 15:00 до 18:00 в ресторані KiotoRich замовивши будь-яку страву, ви отримуєте другу, таку саму, В ПОДАРУНОК!!! *
03.08.2017 23:31   1219
10.06.2017 10:43   633
Очікуйте тільки хороше! Відчувайте прекрасне! Відкривайте нове! Отримуйте все найкраще!
29.05.2017 15:06   560
Чувствуете голод? Приходите с 12:00 до 16:00 на комплексные обеды в Гриль-паб "Ворскла", у нас приготовлено много вкусного!
27.04.2017 15:37   780
Друзі! Ми знову до Вас з хорошими новинами! Це - справжній шок!
02.04.2017 18:23   747
Приглашаем на проведение банкетных мероприятий (фуршет, день рождения, детский праздник, крестины, свадьба, презентация, конференция) в нашей уютной приятной атмосфере.
10.02.2017 21:17   948
День всех влюблённых совсем скоро! 💞🎉🎊😇Продолжаем бронировать столики! ☝🏼Подарите своим близким праздник любви и радости вместе с рестораном Fish&Fusion😇💝💞🎊🍾
10.02.2017 20:50   603
Затишний інтер'єр ресторану Kioto Rich, свічки, бризки шампанського, чудова японська кухня, а також приємні великі і маленькі сюрпризи від нашого закладу створять особливу атмосферу душевної теплоти і романтики - це прекрасна можливість висловити свої почуття.
10.02.2017 20:40   850
14 Февраля вас ждет яркая программа, ведущий, Dj и специальный гость вечера - прекрасная певица Валерия Дашко!
разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Использование материалов сайта разрешается при условии обязательного указания активной, не закрытой от индексирования поисковыми системами, не скриптовой гиперссылки на сайт Полтава-Инфо – Poltava.Info, для печатных изданий – с формулировкой «по материалам сайта Poltava.Info».

Внимание! Перепечатка и копирование информации из разделов Афиша Полтавы, Финансы, Заведения HoReCa, Здоровье и красота, Каталог предприятий, Туризм и путешествия, Дом и ремонт запрещена в любом виде!

Администрация сайта Полтава-Информ не всегда разделяет мнение авторов статей и не несет ответственности за содержание информации, которая размещается посетителями ресурса.