28 Мая,
19:35

Speed dating у кафе "Легенда"!

06.02.2017 12:13,   424
Вже 9го лютого, до Дня Святого Валентина, Студентська рада м. Полтава організовує для студентської молоді міста Speed dating!

Speed dating - це вечірка у формі швидких побачень, під час якого між собою можуть познайомитися одразу 20 осіб - 10 хлопців та 10 дівчат. Під час вечірки можна знайти нових друзів, колег, цікаві знайомства, а можливо і зустріти свою другу половинку!!

Такий тип вечірок став традиційним для нашого міста за останні 5 років, формат незмінний, змінюються лише учасники та місце проведення). Ми пропонуємо не лише звичайні знайомства, а й цікаві розваги та приємні подаруночки від наших друзів та партнерів!!!

Цього року, зустріч відбудеться 09.02.2017 в кафе Легенда (вул. Гагаріна, 3, зупинка Леніна/Краєзнавчий музей). Початок о 17.00

Для участі необхідно заповнити онлайн-анкету за посиланням: Діє вікове обмеження! До участі допускаються учасники віком 15-25 років!
Пам'ятайте, кількість учасників ОБМЕЖЕНА (лише 10 хлопців та лише 10 дівчат), тому встигни зареєструватися саме ТИ!
Кафе "Легенда"
Рекомендуем почитать
27.04.2017 15:37   232
Друзі! Ми знову до Вас з хорошими новинами! Це - справжній шок!
02.04.2017 18:23   334
Приглашаем на проведение банкетных мероприятий (фуршет, день рождения, детский праздник, крестины, свадьба, презентация, конференция) в нашей уютной приятной атмосфере.
10.02.2017 21:17   703
День всех влюблённых совсем скоро! 💞🎉🎊😇Продолжаем бронировать столики! ☝🏼Подарите своим близким праздник любви и радости вместе с рестораном Fish&Fusion😇💝💞🎊🍾
10.02.2017 20:50   466
Затишний інтер'єр ресторану Kioto Rich, свічки, бризки шампанського, чудова японська кухня, а також приємні великі і маленькі сюрпризи від нашого закладу створять особливу атмосферу душевної теплоти і романтики - це прекрасна можливість висловити свої почуття.
10.02.2017 20:40   668
14 Февраля вас ждет яркая программа, ведущий, Dj и специальный гость вечера - прекрасная певица Валерия Дашко!
10.02.2017 20:28   440
Наша программа будет интересна не только для влюбленных пар, но и тем, кто в этот вечер хочет найти свою вторую половинку
07.02.2017 21:44   381
У нас вам будет душевно и уютно признаться ей в любви, сделать предложение.
17.01.2017 12:28   606
Зустрічайте! Наше НОВЕ МЕНЮ!  Kioto Rich запевняє - це стане новим відкриттям для Вас!
01.01.2017 10:25   857
Готовим по-домашнему, с любовью, учитывая вкусы самых требовательных гурманов.
15.12.2016 22:08   633
Друзі! У нас чудові новини! За численними проханнями, відтепер... ПОСТІЙНО і НАЗАВЖДИ...
разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Использование материалов сайта разрешается при условии обязательного указания активной, не закрытой от индексирования поисковыми системами, не скриптовой гиперссылки на сайт Полтава-Инфо – Poltava.Info, для печатных изданий – с формулировкой «по материалам сайта Poltava.Info».

Внимание! Перепечатка и копирование информации из разделов Афиша Полтавы, Финансы, Заведения HoReCa, Здоровье и красота, Каталог предприятий, Туризм и путешествия, Дом и ремонт запрещена в любом виде!

Администрация сайта Полтава-Информ не всегда разделяет мнение авторов статей и не несет ответственности за содержание информации, которая размещается посетителями ресурса.