18 Червня,
04:49

Приглашаем всех влюбленных на романтический вечер ко Дню Святого Валентина в Гриль-паб "Ворскла"

10.02.2017 20:28,   982
14 ФЕВРАЛЯ приглашаем всех влюбленных на романтический вечер ко Дню Святого Валентина ❤ в Гриль-паб "Ворскла"!

Наша программа будет интересна не только для влюбленных пар, но и тем, кто в этот вечер хочет найти свою вторую половинку 🍒

Специально для Вас в этот вечер:
💙 комплименты от шеф повара для всех гостей заведения;
💚 беспроигрышная лотерея и Джекпот победителю;
💛 импровизированный загс;
💜 живая музыка.

А самую романтическую пару будет ожидать супер приз 💝 от нашего заведения! Не пропустите!

Начало программы в 19:00.
Вход бесплатный!

💌 Подарите любимым праздник чувств и сюрпризов, спешите забронировать столик по тел. (095) 841 00 19

Гриль-паб "Ворскла" - уютный отдых в дружеской атмосфере.
Полтава, ул. Соборности, 72 ✆ (095) 841 00 19
vk.com/grillpubvorskla
Рекомендуем почитать
04.05.2018 14:58   207
Замовте роли або сети на доставку від 500 грн., та отримайте іншу(і), на Ваш вибір, дешевшу страву(и), В ПОДАРУНОК!!!
05.04.2018 17:48   299
Відтепер, в КiotoRich, з понеділка по п’ятницю з 11:00 до 15:00 діє спеціальна пропозиція – БРАНЧІ!
21.02.2018 12:48   606
Тріумф смаку, аромату і якості! Страви справжньої японської кухні з традиціями і натхненням до нової досконалості!
12.01.2018 15:06   511
МОЦ "Фелісія" із радістю повідомляє вам, що у польських університетах розпочалася вступна кампанія-2018!
07.11.2017 14:33   1038
Нові страви безсумнівно порадують навіть найвибагливішого гурмана
26.08.2017 15:08   1611
Комплексные обеды в кафе "Легенда" всего за 55 грн.
12.08.2017 09:13   2361
УВАГА!  У нас стартує нова акція «ЛОВИ МОМЕНТ» ЩОДНЯ з 15:00 до 18:00 в ресторані KiotoRich замовивши будь-яку страву, ви отримуєте другу, таку саму, В ПОДАРУНОК!!! *
03.08.2017 23:31   2154
10.06.2017 10:43   1104
Очікуйте тільки хороше! Відчувайте прекрасне! Відкривайте нове! Отримуйте все найкраще!
29.05.2017 15:06   1002
Чувствуете голод? Приходите с 12:00 до 16:00 на комплексные обеды в Гриль-паб "Ворскла", у нас приготовлено много вкусного!
разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Використання матеріалів сайту дозволяється за умови обов'язкового вказівки активного, не закритого для індексації пошуковими системами, не скриптового гіперпосилання на сайт Полтава-Інфо - Poltava.Info, для друкованих видань - з формулюванням "за матеріалами сайту Poltava.Info".

Увага! Копіювання інформації із розділів Афіша Полтави, Заклади HoReCa, Здоров'я та краса, Каталог підприємств заборонене у будь-якому вигляді!

Адміністрація сайту Полтава-Інфо не завжди поділяє думку авторів статей і не несе відповідальності за зміст інформації, яка розміщується відвідувачами ресурсу.