16 Січня,
13:26

SHERBET BEER CLUB & FOOD приглашает всех влюбленных отметить День Святого Валентина

10.02.2017 20:40,   1067
SHERBET BEER CLUB & FOOD | Щербет Полтава приглашает всех влюбленных отметить День Святого Валентина 👼 за романтическим ужином 💖

14 Февраля вас ждет яркая программа, ведущий, Dj и специальный гость вечера - прекрасная певица Валерия Дашко!

Признавайтесь друг другу в любви, ведь это самое прекрасное чувство на свете 💏

Звоните по ниже указанному номеру и бронируйте столики, пока есть возможность 📞

#sherbetpoltava #полтава ▼
г. Полтава| ул. Котляревского, 1/27
Бронирование столиков по тел.| 066-595-55-98
vk.com/sherbetpoltava
Рекомендуем почитать
12.01.2018 15:06   56
МОЦ "Фелісія" із радістю повідомляє вам, що у польських університетах розпочалася вступна кампанія-2018!
07.11.2017 14:33   555
Нові страви безсумнівно порадують навіть найвибагливішого гурмана
26.08.2017 15:08   1375
Комплексные обеды в кафе "Легенда" всего за 55 грн.
12.08.2017 09:13   2003
УВАГА!  У нас стартує нова акція «ЛОВИ МОМЕНТ» ЩОДНЯ з 15:00 до 18:00 в ресторані KiotoRich замовивши будь-яку страву, ви отримуєте другу, таку саму, В ПОДАРУНОК!!! *
03.08.2017 23:31   1661
10.06.2017 10:43   881
Очікуйте тільки хороше! Відчувайте прекрасне! Відкривайте нове! Отримуйте все найкраще!
29.05.2017 15:06   786
Чувствуете голод? Приходите с 12:00 до 16:00 на комплексные обеды в Гриль-паб "Ворскла", у нас приготовлено много вкусного!
27.04.2017 15:37   1033
Друзі! Ми знову до Вас з хорошими новинами! Це - справжній шок!
02.04.2017 18:23   970
Приглашаем на проведение банкетных мероприятий (фуршет, день рождения, детский праздник, крестины, свадьба, презентация, конференция) в нашей уютной приятной атмосфере.
10.02.2017 21:17   1233
День всех влюблённых совсем скоро! 💞🎉🎊😇Продолжаем бронировать столики! ☝🏼Подарите своим близким праздник любви и радости вместе с рестораном Fish&Fusion😇💝💞🎊🍾
разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Використання матеріалів сайту дозволяється за умови обов'язкового вказівки активного, не закритого для індексації пошуковими системами, не скриптового гіперпосилання на сайт Полтава-Інфо - Poltava.Info, для друкованих видань - з формулюванням "за матеріалами сайту Poltava.Info".

Увага! Копіювання інформації із розділів Афіша Полтави, Заклади HoReCa, Здоров'я та краса, Каталог підприємств заборонене у будь-якому вигляді!

Адміністрація сайту Полтава-Інфо не завжди поділяє думку авторів статей і не несе відповідальності за зміст інформації, яка розміщується відвідувачами ресурсу.