21 Вересня,
02:56

Акція Суші-шок!

27.04.2017 15:37,   1380
Друзі! Ми знову до Вас з хорошими новинами! Це - справжній шок!

Відтепер в KiotoRich  діє акція СУШІ ШОК!

Роли з тунцем та лососем за спеціальною ціною 58 грн!

Акція діє щодня з 15:00 до 19:00

P.S.
  • На цю пропозицію НЕ ДІЮТЬ будь-які інші знижки!
  • Спецпропозиція діє щодня при наявності відповідних рекламних оголошень.
Звертаємо Вашу увагу, що в RichRoll акція СУШІ ШОК діє протягом всього дня!
Ласкаво просимо!
kioto.richfood.com.ua
Рекомендуем почитать
04.05.2018 14:58   467
Замовте роли або сети на доставку від 500 грн., та отримайте іншу(і), на Ваш вибір, дешевшу страву(и), В ПОДАРУНОК!!!
05.04.2018 17:48   445
Відтепер, в КiotoRich, з понеділка по п’ятницю з 11:00 до 15:00 діє спеціальна пропозиція – БРАНЧІ!
21.02.2018 12:48   731
Тріумф смаку, аромату і якості! Страви справжньої японської кухні з традиціями і натхненням до нової досконалості!
12.01.2018 15:06   612
МОЦ "Фелісія" із радістю повідомляє вам, що у польських університетах розпочалася вступна кампанія-2018!
07.11.2017 14:33   1199
Нові страви безсумнівно порадують навіть найвибагливішого гурмана
26.08.2017 15:08   1685
Комплексные обеды в кафе "Легенда" всего за 55 грн.
12.08.2017 09:13   2419
УВАГА!  У нас стартує нова акція «ЛОВИ МОМЕНТ» ЩОДНЯ з 15:00 до 18:00 в ресторані KiotoRich замовивши будь-яку страву, ви отримуєте другу, таку саму, В ПОДАРУНОК!!! *
03.08.2017 23:31   2685
10.06.2017 10:43   1174
Очікуйте тільки хороше! Відчувайте прекрасне! Відкривайте нове! Отримуйте все найкраще!
29.05.2017 15:06   1103
Чувствуете голод? Приходите с 12:00 до 16:00 на комплексные обеды в Гриль-паб "Ворскла", у нас приготовлено много вкусного!
разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Використання матеріалів сайту дозволяється за умови обов'язкового вказівки активного, не закритого для індексації пошуковими системами, не скриптового гіперпосилання на сайт Полтава-Інфо - Poltava.Info, для друкованих видань - з формулюванням "за матеріалами сайту Poltava.Info".

Увага! Копіювання інформації із розділів Афіша Полтави, Заклади HoReCa, Здоров'я та краса, Каталог підприємств заборонене у будь-якому вигляді!

Адміністрація сайту Полтава-Інфо не завжди поділяє думку авторів статей і не несе відповідальності за зміст інформації, яка розміщується відвідувачами ресурсу.