17 Січня,
14:52

Акція Суші-шок!

27.04.2017 15:37,   1036
Друзі! Ми знову до Вас з хорошими новинами! Це - справжній шок!

Відтепер в KiotoRich  діє акція СУШІ ШОК!

Роли з тунцем та лососем за спеціальною ціною 58 грн!

Акція діє щодня з 15:00 до 19:00

P.S.
  • На цю пропозицію НЕ ДІЮТЬ будь-які інші знижки!
  • Спецпропозиція діє щодня при наявності відповідних рекламних оголошень.
Звертаємо Вашу увагу, що в RichRoll акція СУШІ ШОК діє протягом всього дня!
Ласкаво просимо!
kioto.richfood.com.ua
Рекомендуем почитать
12.01.2018 15:06   61
МОЦ "Фелісія" із радістю повідомляє вам, що у польських університетах розпочалася вступна кампанія-2018!
07.11.2017 14:33   558
Нові страви безсумнівно порадують навіть найвибагливішого гурмана
26.08.2017 15:08   1376
Комплексные обеды в кафе "Легенда" всего за 55 грн.
12.08.2017 09:13   2007
УВАГА!  У нас стартує нова акція «ЛОВИ МОМЕНТ» ЩОДНЯ з 15:00 до 18:00 в ресторані KiotoRich замовивши будь-яку страву, ви отримуєте другу, таку саму, В ПОДАРУНОК!!! *
03.08.2017 23:31   1668
10.06.2017 10:43   884
Очікуйте тільки хороше! Відчувайте прекрасне! Відкривайте нове! Отримуйте все найкраще!
29.05.2017 15:06   790
Чувствуете голод? Приходите с 12:00 до 16:00 на комплексные обеды в Гриль-паб "Ворскла", у нас приготовлено много вкусного!
02.04.2017 18:23   971
Приглашаем на проведение банкетных мероприятий (фуршет, день рождения, детский праздник, крестины, свадьба, презентация, конференция) в нашей уютной приятной атмосфере.
10.02.2017 21:17   1235
День всех влюблённых совсем скоро! 💞🎉🎊😇Продолжаем бронировать столики! ☝🏼Подарите своим близким праздник любви и радости вместе с рестораном Fish&Fusion😇💝💞🎊🍾
10.02.2017 20:50   777
Затишний інтер'єр ресторану Kioto Rich, свічки, бризки шампанського, чудова японська кухня, а також приємні великі і маленькі сюрпризи від нашого закладу створять особливу атмосферу душевної теплоти і романтики - це прекрасна можливість висловити свої почуття.
разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Використання матеріалів сайту дозволяється за умови обов'язкового вказівки активного, не закритого для індексації пошуковими системами, не скриптового гіперпосилання на сайт Полтава-Інфо - Poltava.Info, для друкованих видань - з формулюванням "за матеріалами сайту Poltava.Info".

Увага! Копіювання інформації із розділів Афіша Полтави, Заклади HoReCa, Здоров'я та краса, Каталог підприємств заборонене у будь-якому вигляді!

Адміністрація сайту Полтава-Інфо не завжди поділяє думку авторів статей і не несе відповідальності за зміст інформації, яка розміщується відвідувачами ресурсу.