16 Січня,
19:32

Kioto Rich запрошує на оновлену літню терасу та нове МЕНЮ

10.06.2017 10:43,   882
Очікуйте тільки хороше! Відчувайте прекрасне! Відкривайте нове! Отримуйте все найкраще!

Друзі! З початком літнього сезону чекаємо всіх в #KiotoRich на оновлену літню терасу та нове МЕНЮ!

Щоб приємно здивувати, ми приготували для Вас нові дуже смачні та яскраві сети Імператор та Джокер! А також чудові смачні роли Філадельфія блек з тунцем та Філадельфія блек з вугрем, Хіт рол з вугрем, Хіт рол з лососем та Хіт рол тунцем, ще Каліфорнія з лососем, з вугрем, з тунцем, а також ще багато інших новеньких страв!
Запрошуємо всіх в гості і смачного!

Kioto Rich (Кіото-бар)

вул. Європейська, 8.
Телефонуйте: 097-755-83-83, 066-773-58-08 та 0532-56-56-78.
Меню можна знайти на нашому сайті http://kioto.richfood.com.ua/?cat=31

Приєднуйтесь до нас в соцмережах:
https://vk.com/kiotorich
facebook.com/kiotorichpoltava
instagram.com/kiotorichroll/


kioto.richfood.com.ua
Рекомендуем почитать
12.01.2018 15:06   56
МОЦ "Фелісія" із радістю повідомляє вам, що у польських університетах розпочалася вступна кампанія-2018!
07.11.2017 14:33   557
Нові страви безсумнівно порадують навіть найвибагливішого гурмана
26.08.2017 15:08   1375
Комплексные обеды в кафе "Легенда" всего за 55 грн.
12.08.2017 09:13   2003
УВАГА!  У нас стартує нова акція «ЛОВИ МОМЕНТ» ЩОДНЯ з 15:00 до 18:00 в ресторані KiotoRich замовивши будь-яку страву, ви отримуєте другу, таку саму, В ПОДАРУНОК!!! *
03.08.2017 23:31   1662
29.05.2017 15:06   788
Чувствуете голод? Приходите с 12:00 до 16:00 на комплексные обеды в Гриль-паб "Ворскла", у нас приготовлено много вкусного!
27.04.2017 15:37   1035
Друзі! Ми знову до Вас з хорошими новинами! Це - справжній шок!
02.04.2017 18:23   970
Приглашаем на проведение банкетных мероприятий (фуршет, день рождения, детский праздник, крестины, свадьба, презентация, конференция) в нашей уютной приятной атмосфере.
10.02.2017 21:17   1235
День всех влюблённых совсем скоро! 💞🎉🎊😇Продолжаем бронировать столики! ☝🏼Подарите своим близким праздник любви и радости вместе с рестораном Fish&Fusion😇💝💞🎊🍾
10.02.2017 20:50   775
Затишний інтер'єр ресторану Kioto Rich, свічки, бризки шампанського, чудова японська кухня, а також приємні великі і маленькі сюрпризи від нашого закладу створять особливу атмосферу душевної теплоти і романтики - це прекрасна можливість висловити свої почуття.
разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Використання матеріалів сайту дозволяється за умови обов'язкового вказівки активного, не закритого для індексації пошуковими системами, не скриптового гіперпосилання на сайт Полтава-Інфо - Poltava.Info, для друкованих видань - з формулюванням "за матеріалами сайту Poltava.Info".

Увага! Копіювання інформації із розділів Афіша Полтави, Заклади HoReCa, Здоров'я та краса, Каталог підприємств заборонене у будь-якому вигляді!

Адміністрація сайту Полтава-Інфо не завжди поділяє думку авторів статей і не несе відповідальності за зміст інформації, яка розміщується відвідувачами ресурсу.