23 Августа,
20:37

Kioto Rich запрошує на оновлену літню терасу та нове МЕНЮ

10.06.2017 10:43,   562
Очікуйте тільки хороше! Відчувайте прекрасне! Відкривайте нове! Отримуйте все найкраще!

Друзі! З початком літнього сезону чекаємо всіх в #KiotoRich на оновлену літню терасу та нове МЕНЮ!

Щоб приємно здивувати, ми приготували для Вас нові дуже смачні та яскраві сети Імператор та Джокер! А також чудові смачні роли Філадельфія блек з тунцем та Філадельфія блек з вугрем, Хіт рол з вугрем, Хіт рол з лососем та Хіт рол тунцем, ще Каліфорнія з лососем, з вугрем, з тунцем, а також ще багато інших новеньких страв!
Запрошуємо всіх в гості і смачного!

Kioto Rich (Кіото-бар)

вул. Європейська, 8.
Телефонуйте: 097-755-83-83, 066-773-58-08 та 0532-56-56-78.
Меню можна знайти на нашому сайті http://kioto.richfood.com.ua/?cat=31

Приєднуйтесь до нас в соцмережах:
https://vk.com/kiotorich
facebook.com/kiotorichpoltava
instagram.com/kiotorichroll/


kioto.richfood.com.ua
Рекомендуем почитать
12.08.2017 09:13   491
УВАГА!  У нас стартує нова акція «ЛОВИ МОМЕНТ» ЩОДНЯ з 15:00 до 18:00 в ресторані KiotoRich замовивши будь-яку страву, ви отримуєте другу, таку саму, В ПОДАРУНОК!!! *
03.08.2017 23:31   713
29.05.2017 15:06   465
Чувствуете голод? Приходите с 12:00 до 16:00 на комплексные обеды в Гриль-паб "Ворскла", у нас приготовлено много вкусного!
27.04.2017 15:37   698
Друзі! Ми знову до Вас з хорошими новинами! Це - справжній шок!
02.04.2017 18:23   684
Приглашаем на проведение банкетных мероприятий (фуршет, день рождения, детский праздник, крестины, свадьба, презентация, конференция) в нашей уютной приятной атмосфере.
10.02.2017 21:17   903
День всех влюблённых совсем скоро! 💞🎉🎊😇Продолжаем бронировать столики! ☝🏼Подарите своим близким праздник любви и радости вместе с рестораном Fish&Fusion😇💝💞🎊🍾
10.02.2017 20:50   570
Затишний інтер'єр ресторану Kioto Rich, свічки, бризки шампанського, чудова японська кухня, а також приємні великі і маленькі сюрпризи від нашого закладу створять особливу атмосферу душевної теплоти і романтики - це прекрасна можливість висловити свої почуття.
10.02.2017 20:40   797
14 Февраля вас ждет яркая программа, ведущий, Dj и специальный гость вечера - прекрасная певица Валерия Дашко!
10.02.2017 20:28   575
Наша программа будет интересна не только для влюбленных пар, но и тем, кто в этот вечер хочет найти свою вторую половинку
07.02.2017 21:44   492
У нас вам будет душевно и уютно признаться ей в любви, сделать предложение.
разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Использование материалов сайта разрешается при условии обязательного указания активной, не закрытой от индексирования поисковыми системами, не скриптовой гиперссылки на сайт Полтава-Инфо – Poltava.Info, для печатных изданий – с формулировкой «по материалам сайта Poltava.Info».

Внимание! Перепечатка и копирование информации из разделов Афиша Полтавы, Финансы, Заведения HoReCa, Здоровье и красота, Каталог предприятий, Туризм и путешествия, Дом и ремонт запрещена в любом виде!

Администрация сайта Полтава-Информ не всегда разделяет мнение авторов статей и не несет ответственности за содержание информации, которая размещается посетителями ресурса.