21 Липня,
10:30

Kioto Rich запрошує на оновлену літню терасу та нове МЕНЮ

10.06.2017 10:43,   1128
Очікуйте тільки хороше! Відчувайте прекрасне! Відкривайте нове! Отримуйте все найкраще!

Друзі! З початком літнього сезону чекаємо всіх в #KiotoRich на оновлену літню терасу та нове МЕНЮ!

Щоб приємно здивувати, ми приготували для Вас нові дуже смачні та яскраві сети Імператор та Джокер! А також чудові смачні роли Філадельфія блек з тунцем та Філадельфія блек з вугрем, Хіт рол з вугрем, Хіт рол з лососем та Хіт рол тунцем, ще Каліфорнія з лососем, з вугрем, з тунцем, а також ще багато інших новеньких страв!
Запрошуємо всіх в гості і смачного!

Kioto Rich (Кіото-бар)

вул. Європейська, 8.
Телефонуйте: 097-755-83-83, 066-773-58-08 та 0532-56-56-78.
Меню можна знайти на нашому сайті http://kioto.richfood.com.ua/?cat=31

Приєднуйтесь до нас в соцмережах:
https://vk.com/kiotorich
facebook.com/kiotorichpoltava
instagram.com/kiotorichroll/


kioto.richfood.com.ua
Рекомендуем почитать
04.05.2018 14:58   366
Замовте роли або сети на доставку від 500 грн., та отримайте іншу(і), на Ваш вибір, дешевшу страву(и), В ПОДАРУНОК!!!
05.04.2018 17:48   364
Відтепер, в КiotoRich, з понеділка по п’ятницю з 11:00 до 15:00 діє спеціальна пропозиція – БРАНЧІ!
21.02.2018 12:48   647
Тріумф смаку, аромату і якості! Страви справжньої японської кухні з традиціями і натхненням до нової досконалості!
12.01.2018 15:06   543
МОЦ "Фелісія" із радістю повідомляє вам, що у польських університетах розпочалася вступна кампанія-2018!
07.11.2017 14:33   1090
Нові страви безсумнівно порадують навіть найвибагливішого гурмана
26.08.2017 15:08   1642
Комплексные обеды в кафе "Легенда" всего за 55 грн.
12.08.2017 09:13   2375
УВАГА!  У нас стартує нова акція «ЛОВИ МОМЕНТ» ЩОДНЯ з 15:00 до 18:00 в ресторані KiotoRich замовивши будь-яку страву, ви отримуєте другу, таку саму, В ПОДАРУНОК!!! *
03.08.2017 23:31   2257
29.05.2017 15:06   1027
Чувствуете голод? Приходите с 12:00 до 16:00 на комплексные обеды в Гриль-паб "Ворскла", у нас приготовлено много вкусного!
27.04.2017 15:37   1311
Друзі! Ми знову до Вас з хорошими новинами! Це - справжній шок!
разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Використання матеріалів сайту дозволяється за умови обов'язкового вказівки активного, не закритого для індексації пошуковими системами, не скриптового гіперпосилання на сайт Полтава-Інфо - Poltava.Info, для друкованих видань - з формулюванням "за матеріалами сайту Poltava.Info".

Увага! Копіювання інформації із розділів Афіша Полтави, Заклади HoReCa, Здоров'я та краса, Каталог підприємств заборонене у будь-якому вигляді!

Адміністрація сайту Полтава-Інфо не завжди поділяє думку авторів статей і не несе відповідальності за зміст інформації, яка розміщується відвідувачами ресурсу.