24 Квітня,
19:19

Представляємо вашій увазі оновлене меню ресторану "Kioto Rich"

07.11.2017 14:33,   1503
Нові страви безсумнівно порадують навіть найвибагливішого гурмана:

Сет з вугрем, Сет з лососем, Сет Хіт, а також рол Хіт чука-лосось, рол Хіт особливий, рол Філадельфія особлива, суп Солодкий краб, Фунчоза з морським коктейлем, Удон зі свининою та Салат з мідіями… нам є, чим вас здивувати!

Чекаємо вас в ресторані "Kioto Rich" спробувати нові страви. Це буде дуже смачно!


Рекомендуем почитать
15.04.2019 22:05   67
ЩОНЕДІЛІ при замовленні пляшки вина Villa Krim – Ви отримуєте знижку - 50% на цю пляшку.
15.04.2019 21:53   76
Ми оновили меню, обов'язково спробуйте!
13.12.2018 17:00   592
Уявляєте, ми разом вже 8 років. За ці роки нам пощастило бачити вас в найпрекрасніші моменти вашого життя. Ви приходите до нас на свої свята, на свої дні народження та ювілеї весіль.
12.11.2018 22:40   809
Отже, стартує нова Суперпропозиція від KiotoRich!
02.10.2018 21:12   592
Смачні, цікаві та яскраві – ось так коротко можна охарактеризувати наші нові страви.
04.05.2018 14:58   835
Замовте роли або сети на доставку від 500 грн., та отримайте іншу(і), на Ваш вибір, дешевшу страву(и), В ПОДАРУНОК!!!
05.04.2018 17:48   826
Відтепер, в КiotoRich, з понеділка по п’ятницю з 11:00 до 15:00 діє спеціальна пропозиція – БРАНЧІ!
21.02.2018 12:48   958
Тріумф смаку, аромату і якості! Страви справжньої японської кухні з традиціями і натхненням до нової досконалості!
12.01.2018 15:06   829
МОЦ "Фелісія" із радістю повідомляє вам, що у польських університетах розпочалася вступна кампанія-2018!
26.08.2017 15:08   1849
Комплексные обеды в кафе "Легенда" всего за 55 грн.
разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Використання матеріалів сайту дозволяється за умови обов'язкового вказівки активного, не закритого для індексації пошуковими системами, не скриптового гіперпосилання на сайт Полтава-Інфо - Poltava.Info, для друкованих видань - з формулюванням "за матеріалами сайту Poltava.Info".

Увага! Копіювання інформації із розділів Афіша Полтави, Заклади HoReCa, Здоров'я та краса, Каталог підприємств заборонене у будь-якому вигляді!

Адміністрація сайту Полтава-Інфо не завжди поділяє думку авторів статей і не несе відповідальності за зміст інформації, яка розміщується відвідувачами ресурсу.